2737
2739

سلام بچه ها امروز کسی که دوسش دارم کلی فحشم داد و بهم گفت که واسش فقط سرگرمی روزاش بودم که به عشقش فکر نکنه ایشون شهرستانه من تهران به خاطر دیدنش کلی راه رفتم و اومدم الان بعد اون همه خوبی به من میگه تورو بازی دادم من یه عشق دارم که تار موشو به دنیا نمیدم و بهم گفت تو با هزار نفر بودی چون یه آدم عوضی که پسرعموی دوست ایشون هست گفته بود من شماره ی این دختره رو دارم و باهاش قرار داشتم در صورتی که من اون طرفو رو میشناسم ولی ۴ سال پامو مغازش نذاشتم اون موقع رفتیم قرار بود واسه ی ما یه ادکلن بیاره و داخل کانال مارو عضو کنه و بعد اون اصلا نه مغازش رفتم نه دیدمش چندساله نمیدونم چرا اینو گفته و ایشون هم دل چرکین شد امروز که رفتم دیدم یه پیج جدید تو اینستا درست کرده و پست عاشقانه گذاشته گفتم تو خیانتکاری نه من که الکی واسم داستان درست کردی و تهمت زدی که راحت بری داغونم الان ۱۸ روزه هیچی نخوردم و تپش قلب گرفتم از شما میخوام کمکم کنید میخوام به دوستش پیام بدم و بگم یا این قضیه رو ثابت کنه پسرعموت یا بیام شهرستان آبروشو میبرم چون به خاطر حرف اون اینجوری تحقیر شدم البته اینم بگم من شماره ی اون آدم که این حرفو زد پیدا کردم زنگ زدم و کلی تعجب کرد و گفت من با قاطعیت نگفتم و تو باشگاه بیلیارد مشغول بودیم و یکم شوخی کردیم باهاش ندونستیم جدی میگیره از این طرف به خودش گفتم دیدی که زنگ زدم به طرف و باهاش صنمی ندارم گفت برو بابا خودم گفتم بهت بگه شوخی کردم باهاش که پست از سرش برداری نری دم مغازش چون از زنش میترسه و الان نمیدونم حرف کدومو باور کنم و چطور کنار بیام با بی احترامیاش؟ممنون که وقت میذارید عزیزان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا ولش کن بزار گم شه بره... 

خودتو شخصیتتو انقدر برای اینجور آدما کوچیک نکن

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738

بنظر من بیخیال شو تو که تا ابنجا صبر کردی

همیشه اینجوری نمیمونه یک روزی میرسه به این‌روزات میخندی که چرا خودتو ناراحت کردی واسه همچین ادمی

این اصلا ارزش ناراحتی تورو نداره . خودتو دست کم نگیر تو فرصتای زیادی داری و کسیو پیدا میکنی که عاشقت باشه 

اصلا خودتو خورد نکن و پیگیری نکن

ولش کن

خطت رو عوض کن و راه های ارتباطیت قطع کن . اصلا نتونه باهات ارتباط بگیره

به نظر من از این جنس روابط و دوستی ها به شدت حذر کن دور همشون خط بکش و برای یک آینده ی پاک و سرشار از موفقیت برنامه ریزی کن فکر میکنم سنی نداری که بازیچه شدی 

اللهم الرزقنی شفاعه الحسین
بنظر من بیخیال شو تو که تا ابنجا صبر کردی همیشه اینجوری نمیمونه یک روزی میرسه به این‌روزات میخندی ک ...

نه نمیخندی 

متاسف میشی 

شرمنده خودت میشی 

که چرا با خووودت اینکارارو کردی 

سر چی؟ بخاطر کی ؟چرا ؟

آخرش که چی؟

برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرس

ببخشید اول اینکه شما خیلی سادگی کردی که بخاطرش تا شهرشون رفتی این برای یه پسر یعنی اینکه زیادی دم دست تشریف داری

دوما ولش کن عوضی رو انشاالله که خدا یه بهترش رو سر راهت قرار میده هرچند میدونم که به این راحتیا نمیشه فراموش کرد

منم دوران مجردی۶سال باکسی بودم یروز اومد بهم گفت من فردا نامزدیمه فک کردم داره شوخی میکنه اخه خیلی شوخ بود بعدش دیدم نه واقعیه به همین راحتی شش سال از عمرمو تلف کردم توام پی کسی برو که واقعا بخوادت

2706