2737
2739

ن. ولی رفتنی هم انشاالله نیست. بستگی داره ب شرایطش. 

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم نگران کسی هستی؟ امیدوارم حالش خوب شه نمیدونم من کسی رو میشناسم با ۶ فوت شد و کسی رو هم میشناسم با کمتر به زندگی برگشت 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

متخصصان نی نی سایت به اتاق هوشیاری مراجع کنن لطفا 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
یعنی امیدی هست؟ 

توکل ب خدا عزیزم. خوب نیست ولی خب .. به دستگاه وصلن. باید ببینی چی میشه بعد

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
عزیزم نگران کسی هستی؟ امیدوارم حالش خوب شه نمیدونم من کسی رو میشناسم با ۶ فوت شد و کسی رو هم میشناسم ...

اره مادربزرگم بیهوشن🥺

انشالله 

اره عمر دست خداست 

اما چون تو فاميل مشابه رو داشتیم و با سن خیلی کمتر ولی فوت شد الان خیلی نگرانیم😕

2738
😭 چن درصد احتمال هست خوب بشن🥺

بستگی داره ب سن و بیماری ضمینه ای و علت کاهش هوشیاری ،تنفس و قلب و فشار و.... خیلی چیزا.... در حالت معمول ۳۰

ولی اگ خدا بخواد۱۰۰

براش صلوات فرستادم ایشالا خوب بشه ...

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
اره مادربزرگم بیهوشن🥺 انشالله  اره عمر دست خداست  اما چون تو فاميل مشابه رو داشتیم و ب ...

عزیزم تا وقتی مامانبزرگ دارن با بیماریشون مبارزه میکنن جای فکرهای بد بهش انرژی بده اگه ملاقات داره دستش رو بگیر حرفهای امید بخش بزن امیدوارم برگرده پیشتون 🙏🙏🙏

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706