2733
2734
عنوان

عید میرید عید دیدنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 59 پست
نه نمیریم، وای خوبی کرونا فقط این بود که از دست این عید راحت شدیم انگار خاله بازیه به خدا

فقط اونجا که دخترای فامیل منتظرن ببینن من مانتو چی پوشیدم یا تعقیر کرده خونه یانه😂😫

ادم احساس میکنه مدله 😅خجالت میکشم شدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی الان باید خونه تکانی ام رو انجام داده باشم🤔

خونه تکونی واسه اخرای اسفنده که قشنگ بوی عید فضای خونرو پر کنه و واسه عید خونه تمیز باشه

من اگه الان خونرو تمیز کنم دو روز دیگه کثیف میشه

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
اووف منم اما چ کنم مامانم سختگیره میگه معلوم نیس

بابا یک ساله نه جایی رفتیم نه کسی اومده دلم فقط به عید خوشه اونم نرم دق میکنم

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2728
فقط اونجا که دخترای فامیل منتظرن ببینن من مانتو چی پوشیدم یا تعقیر کرده خونه یانه😂😫 ادم احساس میک ...

آره

وای یا اونجا که هی میپرسن مانتوتو چند خریدی؟ کفشاتو از کجا خریدی؟ کیفت چه قشنگه

انقدرررررر بدم میاد

آدم احساس حقارت میکنه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
قطعاااا هیچچچچ جا نمیرم. من از بهمن پارسال هنوز خونه مادرمم نزفتم خدا شاهده. عید امسال با عید پارسال ...

خودت و عذاب نده گلم

هزاران نفر تو جاده ها هستن

و.....

با قرنطینه ی یک یا ده نفر چیز خاصی نمیشه

2738
خونه تکونی واسه اخرای اسفنده که قشنگ بوی عید فضای خونرو پر کنه و واسه عید خونه تمیز باشه من اگه الا ...

دقیقا👏👏👏👏

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

من 10سال هست که ازدواج کردم. تواین چندسال ندیدم یکی ازاقوام خودم یاشوهرم خونه خودم. یامادرشوهرمینابیان. مامیرفتیم البته دوربودن. عیدفقط سربه مادرم میزنم. خونه تکونی هیچ وقت ندارم چون سه روزی یک با خونه روتمیزمیکنم ازبالابه پایین. ازبس شستم دیگه کم ندارم. 

کاش بودم کمکت میکردم

فدات بشم خواهری

خورد خورد انجام میدم دیگه   چاره چیه

همه چی ب هم میخوره  آدم گیج میشه

اینش بده

مهلبوونیا😍😍😍😍😅😅😅😅🥰🥰🥰🥰❣❣❣❣❣💋💋💋💋💝💝💝💝💝😘😘😘😘

خیلییی حس بدیه کودکانس 😂😣😣😣

خیییییلی

من زنعمو و دختر عموهام همینطورن

به خدا هررررر وقت میرم خونشون اگه یه چیز جدید پوشیده باشم هی میگن چه خوشگله چند خریدی از کجا خریدی

حالا عید که دیگه بدتر

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
بنظر منم فرق نداره از نظر شیوع  اما متاسفانه برای مردم عادی شده

دقیقا. وقتی بیماری هنوز خیلی وحشتناک تو جامعه هست امسال با پارسال چه فرقی داره؟ تازه پارسال اگه مثلا هزار تا مبتلا تو کشور بود، امسال عید چند میلیون مبتلا تو کل کشور هست. پس خطر مبتلا شدن خیلی بیشتر از پارساله. 

اشتباه میکنن که عادی شده براشون. حتما که نباید خدایی نکرده دور از جون بلایی سر یه عزیز ادم بیاد تا برای ادم تجربه بشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706