2733
2734

بگید ببینم از خاطراتتون

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه روز من و دختر عمم خونه تنها بودیم شب بود یهو زد به سرمون فیلم ترسناک دیدیم بعد وسط فیلم من رفتم دسشویی یهو در حموم باز شد خودش داشتم از ترس میمردم کارو نصفه کاره ول کردم پریدم بیرون🥺🥺

اخ جون داستان ترسناک🥰😍

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

چندساله پیش همسایمون گم شد به طور اتفاقی و بعد از ده روز پیدا شد،یه مرد ۵۰ساله بود وقتی پیداش کردن چشماش و ب،ی،ض،ه،هاش نبودن کسی هم نفهمید چی شده فقط گفتن از قرار معلوم پی زنهای مردم بوده همیشه

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
2738
چندساله پیش همسایمون گم شد به طور اتفاقی و بعد از ده روز پیدا شد،یه مرد ۵۰ساله بود وقتی پیداش کردن چ ...

یا خدا😱

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐

زنم دیشب منو از خواب بیدار کرد که بهم بگه یه دزد وارد خونمون شده. دو سال پیش یه دزد وارد خونمون شد و زنم رو کشت...

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔
2706