2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من گوشم درد میکرد دکتر گفت جرم داره. یه قطره چرب داد اسمش یادم نیس چند روز باید اونو میریختم بعد رفتم برا شست و شو. دو روش هس من اون روش که یه سرنگ بزرگ رو پر آب میکنه با فشار میزنه تو گوش رو رفتم. وقتی آب با فشار میزنه اون جرم میاد بیرون

خانواده ی شوهر من زیاد میشورن

ولی شوهرم از وقتی ازدواج کردیم

هر موقع از حموم میاد گوشش رو با گوش پاک‌کن تمیز میکنه الان حدود ۷ ساله دیگه گوشش رو شستشو نداده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

همسرم چند سال پیش چندبار انجام داده

گویا ناراحت کنندست

بار اخر هم دکتر براش شستشوی گوش میخواست انجام بده

ولی پیش ی دکتر دیگه رفتیم و فقط ی قطره داد

از اون موقع تا حالا دیگه نیازی به هیچ کدوم نبوده

2738
من گوشم درد میکرد دکتر گفت جرم داره. یه قطره چرب داد اسمش یادم نیس چند روز باید اونو میریختم بعد رفت ...

قطره ی گلسیرین مخصوص گوش فک کنم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
چرا؟

من انجام دادم حس بدیه کلا با گوش ور نری بهتره البته این نظر منه

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2706