2733
2739
عنوان

چطور با خیانت کنار میاید؟چ دردی میکشید

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما فک کنم همیشه درد خیانت توی قلب آدما میمونه

نه ازبین میره

اون روزا سخته بعدش عادی میشه وقتی نبینیش

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2728
صد درصد شما ی خانم قوی و پر اراده و عالی هستی

بله من يه خانم قوي و پر اراده هستم كه به خودم تكيه كردم اما ته ته همه اين قوي بودنا يادم مياد كه چقدر دلم عروسك بازي ميخواد خيانت يه طعم خيلي تلخي داره كه روح و از وجود ادم ميگيره يه جواريي خودتم ديگه خودتو نميشناسي اونجاش از همه سخت تر كه عاشقم باشي با خيانت هيچ وقت نميشه زندگي كرد 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
نه نداشتم جدا شدم البته يكبار حامله شدم بخاطر اون زندگي نكبتي سقطش كردم غصه و بار غم اين قسمتش هميشه ...

همون بهتر که اون طفل معصوم وارد این دنیای نکبت نشد الان چکار می‌کنی مجردی یا ازدواج کردی

فراموش نمیشه که..... همیشه یه ترسی داری تو دلت و همیشه یه قسمت قلبت ترک خورده میمونه 

چقد دردناک توصیف کردی،،، تو قلبم حسش کردم😢😢😢

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

کنار نمیان...فقط صبوری و تحمل ...شاید برگشت از زندگی براشون سخت تره....

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
متاسفم،منم این روزا درگیر خیانت هستم به بن بستی رسیدم که نمی‌دونم چکارکنم نه راه پس دارم نه راه پیش

سلام 🌹

یه جا هست خیلیا حاجت روا شدن
خدا رو شکر منم حالم خوب شده
و دارم حاجتمو می گیرم
خواستید بگید معرفیتون کنم

2706