2737
2739
عنوان

فردا مهلتش تمومه....

217 بازدید | 3 پست

شوهرم اظهارنامع برام فرستاده ک اگه طی یک هفتع برنگردی خونه ازت شکایت میکنم و ناشیزت میکنم برخلاف میل باطنی!!!!!!!!

منم دیروز جواب دادم من قصد تمکین دارم بشرطی ک تعهد بدی...... خبری نشده .. الان 2ماهو چن روزه خونه بابامم با بچه نوزادم بخاطر خیانت آقا

اها خونه بابام تا خونه عن آقا ی 6ساعتی فاصلشه منتظره با این بچه کوچیک خودم برم یا بابام منو ببره مثلا ی جورایی رو کم کنی و اینکه ب خودش زحمت نده بیا!!!

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

آخه آدمم نیست این موجود 😊 

خیانتشو کجای دلم بزارم

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

بمون تا بیاد دنبالت بزار بخاطر کاربدش تنبیه بشه خیانت قابل بخشش نیست ..خیانت کرده طلبکارم هست ؟چ وقیحن این مردا!!خیانتش تا چه حد بوده؟

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمون تا بیاد دنبالت بزار بخاطر کاربدش تنبیه بشه خیانت قابل بخشش نیست ..خیانت کرده طلبکارم هست ؟چ وقی ...

اره میمونم ولی بنظرت اگه شکایت کنه قاضی نمیگه خودت باید برگردی؟؟مطمنا جنسی

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2731