2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولی ۴ و نیم کیلو ...دومی ۴ کیلو .....طبیعی 

تو تهمینه ای بقیه اداتو درمیارن رستم زا 

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
2731
مادرشوهرانمیدونم چراهمشون رستم زاییدن😥

اونا از بس کار میکردن و فعالیت میکردن، راحتم میزاییدن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738
اولی ۴ و نیم کیلو ...دومی ۴ کیلو .....طبیعی 

مامان منم دو تا بچه اولیش بالای ۴ کیلو بوده، همشم میگه حامله بودم با مادرشوهر یه جا بودم، روم نمیشد زیادی غذا بخورم، همش گشنه م بود

میگم مامان خوبه روت نمیشده غذا بخوری و بچه هات اینقدری بودن وای به اینکه اگه سیر غذا میخوردی😄

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
سزارین🤒🤒🤒🤒کلا خاطره ی خوبی از زایمان ندارم درد طبیعی کشیدم ولی اخرش سزارین شدم روهردوتاش

واییی نگوو تروخدا من که مرگمو دیدم البته بعد از زایمان خیلی راحت بودم بلند میشدم خودم کارا بچمو میکردم ولی از ساعت ۶ صبح تا ۸ شب منتظر زایمانت باشی هر نیم ساعت رگ دستت خراب بشه و از ساعت ۳ رحمت باز شه ولی بچه نیاد پایین اون برشی که تا ببخشید ببخشید  سوراخه .... زدن  از این ورم تا رونم زدن 😭😭دونفر این ور اون ور وایساده بودن و میپریدن با انج هاشون رو قفسه سینم که بچه نره بالا بیاد پایین درد ترک خوردن قفسه سینم فردای  از زایمانمم فکر کن با اون بخیه هایی که خوردم اومدن دست میکردن باند لوله شده رپ خارج میکردن ازم نه یکی نه دو تا ۷ تا باند خارج کردن ازم که تک به تک گذاشته بودنشون 

این دردای من بود کم اوردن اکسیژن به بچم و سه چهار ساعتی دخترم زیر اکسیژن بود کبود کبود دنیا اومد فردای دنیا اومدنش هم بستری شد چون زردی گرفته بود 

وقتی یادم به زایمانم میوفته تموم بدنم شروع به لرزش میکنه از یاد اوریش 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
من الان 23هفته ام دو روزپیش رفتم سونو وزن بچه را گفت 500گرم دکترم گفت اصلا خوب نیس شما یادته وزنش چق ...

من انومالی که دادم دیگه سنو نرفتم تا ۳۲ هفتگی 

الان پونصد گرم کمه یا زیاد برا هفته ۲۳

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
سه ماه پیش خواهرم زایمان کرد ،یه خانمه زایید بچش پنج کیلو بود اینقدر داد زد اخرش سه تا دکتر مرد اومد ...

ماشاالله خانمای افغانستانی خیلی قوین  تو اتاقی ک من زایمان کردم دو نفر بودن خیلی اروم بودن بچه هاشونم درشت بودن

هرکی عقل داره نره طبیعی منم بعد دوتا طبیعی اینو میگم اون بخیه رو میخورین یا پایین یا شکم فرق نداره راحت برین سز

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706