2733
2739
عنوان

وکیل داریم؟شما هم بیاید ابجی ها ممنونتونم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 44 پست
واقعا اخه هی دلم لرز بر میداره به غیر شما هم کسیو ندارم به خدا

نه بابا 

میخواد به چه جرمی ازت شکایت کنه ؟ 

آبروی کسی و که نبردی ک بترسی 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
نه بابا  میخواد به چه جرمی ازت شکایت کنه ؟  آبروی کسی و که نبردی ک بترسی

برام دعا کنید😔💔اصلا چه خریت کردم چه گوهیوخوردم 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برام دعا کنید😔💔اصلا چه خریت کردم چه گوهیوخوردم 

باشه 🌹🌹

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2731
این هزارمین تاپیکی که میزنی 😑😑خوب قبلش به عواقبش فکر میکردی، هزار نفر هم بهت گفتن چیزی نمیشه باز و ...

ببخشید میترسم خب😔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
ن میخوان ببینن کی بوده کلا میتونن شکایت کنن؟اخه فقط همین یدونه پیامم بوده

نه نميتونند شكايت كنند تهمت نبوه توهين وافترا هم نبوده دروغيي هم كه ظاهرا نبوده به چه جرمي شكايت كنند؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
بفهمن سرم بریدس خانوادم میکشنم

ب هیچ عنوان نمیفهمن. مگه شکایت کردن الکیه. 

والا همسایه ما ریختن خونشون همرو از دم کتک زدن رفتن شکایت کردن ب هیجا نرسیدن. آخرم بیخیال شدن 

زیرا گریختن در شأن ما نبود🌱
نه نميتونند شكايت كنند تهمت نبوه توهين وافترا هم نبوده دروغيي هم كه ظاهرا نبوده به چه جرمي شكايت كنن ...

چه میدونم خود اشغالاشون گفتن😔

ب هیچ عنوان نمیفهمن. مگه شکایت کردن الکیه.  والا همسایه ما ریختن خونشون همرو از دم کتک زدن رفت ...

خداکنه از منم اینطور باشه دعام کنید میترسم

منم عشقم رفت عقد کرد تو خودم دارم میریزم داغونم ولی این کارو دیگ نکردم واقعا موندن با اجبار چه بدرد میخوره موندن بخاطر ترحم ب خودت بیاد

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

د. اگر شخصی با افشای اسرار شخصی فرد دیگری مسبب خساراتی به هر شکل اعم از نوع مادی یا معنوی اشخاص شود به حبس به مدت ۹۱ روز الی ۲ ساله محکوم و یا موظف به پرداخت جریمه نقدی به میزان معین و یا در صورت صلاح‌دید قاضی به هر دو مجازات محکوم می‌شود.

هیچی نمیشه بیخیال، این استرس خودت رو داغون میکنه

😔خدا لعنت کنه اونیو ک به این روز انداخت منو

2706