2726

من بایه شماره ناشناس به یکی پیام دادم تو وات ساپ(با خط دوستم دادم که به نام خودم نباشه و خط دوستم به نام پسر خالشع)بعد متنش نه فوش بود نه تهمت و متن این بود سلام اقا فلانی خوبستین این پیامو توروجدن دخترتون نشون کسی ندسد من به این وصلت راصی نیستم فلانی وفلانی به درد هم نمیخورن خودتون یه برادری بکنید این قضیه رو هرچه زودتر تمومش کنید

متن پیام دقیقا این بود اگر شکایت کنن من بدبختم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ شکایتی میتونن بکنن مثلا؟ چ حرفا

خودشون حرف شکایت میزنن خیلی پیگیر هستند بفهمند کی بوده

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728
توچیکاره اون دونفری؟؟

نامزده منه پسره سه سال باهم بودیم صیغه محرمیت هم داشتیم الان رفته خواستگاری اون دختره میخواد منو طلاق بده

استارتر گرفتی مارو ؟ 

.جون جدا ول کن . گفتم ک کار شما یه شیطنت ساده بود ه همین و بس معامله آیی ک به هم نزدی در مورد یه امر خیر اظهار نظر کردی 🤦

حقوق خوندم

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
مثلا به جرم مزاحمت ازت شکایت کنن؟

ن میخوان ببینن کی بوده کلا میتونن شکایت کنن؟اخه فقط همین یدونه پیامم بوده

استارتر گرفتی مارو ؟  .جون جدا ول کن . گفتم ک کار شما یه شیطنت ساده بود ه همین و بس معامله آیی ...

واقعا اخه هی دلم لرز بر میداره به غیر شما هم کسیو ندارم به خدا

نامزده منه پسره سه سال باهم بودیم صیغه محرمیت هم داشتیم الان رفته خواستگاری اون دختره میخواد منو طلا ...

خب میخوای ب زورنگهش داری؟؟بهتربذاربره ازت دل کنده توچراخودتوعذاب میدی،بروبه زندگی خودت برس

اصلا بفهمن شما بودی.  مگه جنایت کردی ک شکایت کنن؟  نترس.

بفهمن سرم بریدس خانوادم میکشنم

2706