2737
2734

پسر من دو سال و هفت ماهشه ..هیچی نمیخوره فقط شیر گاو رو تو شیشه میریزم با عسل یا شیره انگور میخوره.کباب کوبیده و تن ماهی هم خوشش میاد ..دیگه هیچی نمیخوره در طول روز تا یک لقمه برنج یا خورشی چیزی بخوام بهش بدم دیوونه میشم ..با هزار تا زورو خواهش و بازی دو سه لقمه بیشتر نمیخوره کلافه شدم شما چیکار میکنید و بچه هاتون چی میخورن و دوس دارن بگید که منم بدم شاید بخوره خدا خیرتون بده

دوسال هفت ماه سبدغذایش کامل اگر نمیخوره لابد کم غذا یعنی تو این سن همچی میشه بخوره تقریبا

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا غذای سفره هرچی که خودمون میخوریم اونم میخوره

اصلا اصرارش نمیکنم خورد خورد نخوردم نخورد😁

بعدعزیزم شیرسعی کن زیادبهش ندی خودش باعث بی اشتهایی ولاغری میشع

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
2728
هر چی دوست داره بده بخوره. اجبار نکن. قد و وزنش خوبه؟

اخه میترسم همش تن ماهی و کباب بدم سوءتغذیه بگیره ..دوس داشتم غذاهاش تنوع داشته باشه..قد و وزنش تا دو سالگی چک کردم نرمال بوده..ولی دیگه بعد از اون دکتر نبردم که چک کنم

دو سال و چهار ماهشه.كلا بدغذاس.بيشتر ماكاروني و پيتزا خونگي ميپزم.برنج و غذاي نوني و سوپ و آش محاله بخوره.تازگيا نودل ريز ميكنم تو آبگوشت ميدم.پاپكورن ميخوره و هويج و خيار.ميوه ديگه اي نميخوره.بستنيم ميخوره.همينا فقط .شكلات صبحانه داخل نون هم گاها ميدم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738

شیر بدش میاد. دنت میخوره و دوغ و ماست.

غذا هم همینجوری عادی نمیشینه بخوره. با دوز و کلک و‌تشویق و تهدید😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

پسرمنم ۲سال و ۹ماهشه بشدت بدغذاست و رفلاکس شدید دهره نگاه غذا هم بکنه بالا میاره فقط کباب کوبیده سیب زمینی سرخ شده ابگوشت و سوپ ماکارانی و برنج سفید بدون خورشت میخوره

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
اخه میترسم همش تن ماهی و کباب بدم سوءتغذیه بگیره ..دوس داشتم غذاهاش تنوع داشته باشه..قد و وزنش تا دو ...

تن ماهی تو این سن ندی بهتره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

صبحانه مختلف تخم مرغ پنیر خامه شکلات صبحانه پنکیک کیک سیب زمینی پخته سوسیس 

میان وعده میوه 

ناهار هرچی پختیم ولی سعی میکنیم غذای نونی برنجی اش سوپ ماکارانی قاطی باشه با فاصله یه روزهایی هم همبر و پیتزا درست میکنم سس دوست داره با سس 

عصرانه سیب زمینی ارده پنیر کیک شیرینی حلوا

شام غذای ظهر یا لازانیا ماکارانی قاطی دیگه هرچی خیلی وقته نخورده

شربت ویتا زینک هم می خوره البته نمیشینه که بخوره من کل عروسکا و ماشیناش جمع میکنم سفره میندازم یه قاشق به اونا یه قاشق به خودش یه وقتا هم خودش میده وسطاش هم یه چی میخوره 

خورد خورد نخور هم هیچی ولی حتما میارم جلوش 

اره همه چی میشه بخوره..ولی نمیخوره ..لب نمیزنه فقط ی سری غذاهای خاص که گفتم

اگر وزنش متعادل وقدش نگران نباش خشکبار بده توت پسنه مویز 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

عزیزم شیر خودش معدش پر میکنه سریع

گوشت چرخی با برنج قاطی کن بهش بده مزه کوبیده رو دوست داره،فرنی درست کن با شیر ،شیر برنج چیزایی که دوست داره با چیزای دیکه قاطی کن بهش بده

خدایا شکرت🙂❤
2706