2737
2734
عنوان

جریان خواب دیدن های من و دیدن خودم در خواب🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ربطی نداره ولی خعیل ترسیدم پسری منو برد یجا زمینو کند جسد امام حسین و امام حسن بود امام حسین سرش نبود 😱حتی اونجا یک بوی عجیبی بود یعنی درست یک روز قبل ۹ ام محرم😱🤦‍♀️

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
من میترسم بازم

من فقط باید از خودم بترسم 

خدا که ترس نداره

ماها یا چون خیلی وابسته دنیا هستیم وابسته به ماشینمون لباسامون تیپمون پیج اینستامون و... خب جدا شدن از اینا برامون سخته

یا هم ک ادم بدی هستیم نمیدونیم بعد مرگ کجا میبرنمون بقولی ب خودمون شک داریم

بخدا کاربر آقا هستم🤒🤒
2728
2738
من فقط باید از خودم بترسم  خدا که ترس نداره ماها یا چون خیلی وابسته دنیا هستیم وابسته به ماشی ...

وابستگی سخته بیشتر ازاین وابستگی به جیگر گوشه هامون عزیزانمون ای خدا  

خودتون خواستید تجربه کنید یا اتفاقی اتفاق افتاد؟ 

نه اتفاقي بود خودم نخواستم 

از بعد اون خيلي برام اتفاق افتاده كه روحم جدا ميشه و ميره خودمم ميفهمم

خودم رو ميبينم و با آگاهي ميرم و ميگم خوب حالا كه تو خوابم برم هر جا كه دلم ميخواد و ميرم

و دوباره بر ميگردم از پا وارد بدن ميشم

دس دس ماشالا ماشالا 

گاهی شبا تواوج خواب اتفاقی یا یهویی بیدار میشم یه حسی دارم وسعی میکنم بخوابم .توی سایتی اتفاقی خوندم آیت الله بهجت گفتن اونایی که بی دلیل یهو ازخواب میپرن یه ملک  بیدارشون میکنه وبه معنای واقعی گرخیدم من خیلی ترسو هستم از بچگی ترسودبودم

به این شرایط میگن پرواز روح ، بعضی از دوستان گفتن که روح خارج شده پلی این درست نیست ، روح اگه خارج بشه فرد میمیره ، این یه حالت توهم مانند هستش که ذهن انسان در شرایط خاصی بر اساس پردازش های خودش توهم میزنه و خیلی هم به واقعیت شبیه هست ، اصلا نگران نباشید ، اتفاقا من خیلیها رو میشناسم ساعت ها در شب تمرین میکنن تا این اتفاقو ببینن و این تجربه لذت بخشو داشته باشن ، معمولا موقعی که روی شکم میخوابید ممکنه چنین اتفاقاتی بیافته که همشم پردازش و توهم ذهن شماست 

2706