2752
2734
عنوان

آقایون بیان فقططط آقایون تاکید می کنم خانم نیاد :/

| مشاهده متن کامل بحث + 19786 بازدید | 605 پست
پس دیدتون مشکل داره بزرگوار. من نیازی به توجه ندارم اونایی که باید بهم توجه دارن و به غیر هم نیازی ن ...

خب شااااید............

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....

سلام  وقتی  اولین  پست  اینجارو گذاشتم باورم  نمیشد  پربازدید  شه  

اسی جونم  تبریک🤩😘

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  وقتی  اولین  پست  اینجارو گذاشتم باورم  نمیشد  پربازدید  شه ...

عزیزم مرسی😂😘 چه تبریکی گفتی خنده م گرفت 🤣

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
عزیزم مرسی😂😘 چه تبریکی گفتی خنده م گرفت 🤣

🤣🤣😇❤😘

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2731
🤣🤣😇❤😘

😂❤😘

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
البته من اینجوریکه میبینم شما دوسدارید ک بهتون یکم توجه بشه خب من حاظرم این از خودگذشتگیو در قبال شم ...

•حاضر

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///
•حاضر

واااای خدااای منننن..😀😀😀😀😀

حالا فک کن ادبیات تو کنکور ۹۸٪زدم با فرهنگسازان

مرسی از دقت نظرتون...🌹🌹

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
آقایون منو لایک کنن تاکید میکنم فقط آقایون  خانما لایک نکنید 😐

خداییش چرا حرف گوش نمیکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂 آخه ۱۰۰تا لایک؟؟؟؟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  

عاقااااا!!!! خواستم بیام ده تا .... بدم ... دیدم سرکاریه!!! دمت گرم !!!    

ولی دیگه یه شوخی رو........ عاقا ولش فقط

هارمانم بابا نرده چارشافم...   

واللله با این نوناااشون!!!  

ملت_را_اسکول_نکنیم#  

#مرسی-اه‍ 

من واقعا دارم آب میشم برای اون تاپیک پریود که پربازدید شده . یعنی نمیدونن آقایونم میرن تو تاپیکا

تایپک پریود نمیدونم چی بوده اما پریود یه فرایند طبیعی در خانوما هست 

فکر نمیکنم مطرح کردنش اونقدر خجالت اور باشه مخصوصا اینکه اگر راه حلی برای دلدرد و افسردگی دوران پریود  بخوان 

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖