2733
2734
عنوان

از رسم و رسوم شهرتون واسه ازدواج میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 84 پست
نکنه تک دختره؟

نه 

تک دخترم نیست

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط نگو که دختره عاشق پسره شده🙄

فکر نمیکنم

چون سنتی بود ازدواجشون

اصلا همینه که جواب مثبتش برامون عجیبه

عشق و علاقه ای هم به اون شکل نیست

اصلا نمیدونم چرا ازدواج کرده دختره

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2731
چه میدونم والا.. به هر حال ایشالا خوشبخت بشن.    

ایشالا

فکر نمیکنم چون سنتی بود ازدواجشون اصلا همینه که جواب مثبتش برامون عجیبه عشق و علاقه ای هم به اون ...

همین خانواده هاهستن که باعث میشن پسرا اعتماد به نفس میگیرن وقتی ی پسر بیکاره مفتخوره اینجوره میزارن رو سرشون معلومه بقیه هم هار میشن دختره همه چی تموم میخوان خودشون هیچی هم ندارن غیر لباس تنشون

میشه واسه حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین مرسی ازتون
همین خانواده هاهستن که باعث میشن پسرا اعتماد به نفس میگیرن وقتی ی پسر بیکاره مفتخوره اینجوره میزارن ...

دقیقا درست میگی

بعد ایکاش پسره اخلاق داشت، اخلاقم نداره

طلبکاره از همه

کجایی هستین

کرمانشاه،البته اکثر کرمانشاهی ها اینجوری نیستن

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2738
جهاز کامل بر عهده پسره یعنی همه هزینه ها برعهده پسره،،،قبل عقد واسه دختر گواهی میگیرن بعدش هم دستمال ...

من کرمانشاهیم بله کل جهاز با پسره ولی رسم مزخرف دستمآل و گواهی بکارت نداریم 

من کرمانشاهیم بله کل جهاز با پسره ولی رسم مزخرف دستمآل و گواهی بکارت نداریم 

به اون خانم هم گفتم اکثر کرمانشاهی ها اینجوری نیستن یعنی این رسم رو ندارن عزیزم

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂