2733
2739
عنوان

از رسم و رسوم شهرتون واسه ازدواج میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 84 پست
جهیزیه خیلی سنگین (حتی رسمه ک با عالی بودن جهیزیه پوزشونو کج کنن بگن چقدر افتضاحه) یلداییی . عیدی . ...

مال کجا هستین شما

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مراسم بله برون و عقد با دختره عروسی با پسر، یلدایی هم نداریم،جهیزیه هم بطور کامل با دختره 😓😓

جهیزیه با دختره ولی کالاهای سنگین مث یخچال کولر تلویزیون هم با پسره

میشه واسه حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین مرسی ازتون
2731

من تو تهران هم یلدایی و عیدی ندیدم

شاید خانواده ی ما اینطوریه نمیدونم

ولی عید پدرو مادر ها فقط طلا یا سکه میدن

پاگشا ها هم معمولا سکه میدن

چشم روشنی هم میرن خونشون که اکثرا پول یا طلا میدن

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
شهرماهم لر داره هم عرب بعد درصد بالایی از مردم ازدواج لر و عرب رو نمیپسندن یعنی در واقع باهم وصلت ...

اتفاقا اینجا وصلت لر و عرب زیاده من بابام عربه مادرم لر

میشه واسه حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین مرسی ازتون
جهیزیه خیلی سنگین (حتی رسمه ک با عالی بودن جهیزیه پوزشونو کج کنن بگن چقدر افتضاحه) یلداییی . عیدی . ...

ببخشید داماد و خانوادش سردیشون نمیشه اونوقت😳دختر بدی اینهمه هم خرج کنی نوبره والا😒

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
2740
ما هم شیر بها نداریم شام عروسی فقط ی نوع غذا!کلا سخت نمیگیریم عربهای سمت ما پول رو مهریه تعیین میکنن ...

واقعا عالیه کاش این رسوم همه جا جا بیافته هزینه ها کم بشه خصوصا تو‌این شرایط اقتصادی به خانواده ها فشار نیاد که مادر پدر به فرش بشینن بخاطر ازدواج بچه ها👌🏼👌🏼

من خودم گفتم عروسی نمیخوام هم کروناس هم الان پولِ یه خونه باید بره پای مراسم عروسی.

یه عقد ساده و یه شام جمع و جور و تمام.

اگه میشد قانون گذار باشم

حتما حتما حتما این قانونو میذاشتم

دختری جهاز میبرد که شوهرش خونه ی سند به نام داشته باشه

نه کلی جهاز رو برداره ببره مستاجری و درب و داغون کنه

حتی توی واحد مادرشوهر هم بره باید اول سند رو بزنن بنام پسرشون

ببخشید داماد و خانوادش سردیشون نمیشه اونوقت😳دختر بدی اینهمه هم خرج کنی نوبره والا😒

تازه دوقورت و نیمشونم باقیه... البته ما مهریه هم سنگین میگیریم

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
2706