2737
2739
عنوان

مشورت

112 بازدید | 36 پست

سلام دوستان در رابطه با موضوعی مشورت میخام سعی میکنم همه مطالب رو یجا بزارم 

قضیه یکم مفصله ولی خلاصه بگم اینکه چندین سال پیش من از دوستم خوشم اومد و خودم رفتم جلو ک باهاش دوست بشم جفتمون دختر هستیم ... خلاصه اینکه با هم دوست و صمیمی شدیم خیلی خاطرات خوبی با هم داشتیم .. بعد تقریبا سه چهار سال من خیلی اتفاقی عاشق برادرش شدم و اینقدر علاقم شدید بود ک خودم با طرف اشنا شدم و به دوستم چیزی نگفتم البته اشنایی منظورم اینه که شماره پسره رو پیدا کردم و علاقمو گفتم بهش و خلاصه اینکه فهمیدم عشقم یطرفس چند سال با خودم کلنجار رفتم خیلی سعی کردم عشق یطرفه دوطرفه بشه ولی نشد ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دیگ نمیدونم دوستم در جریان این قضیه با برادرش شد یا نه ولی هیچ وقت به روی من نیاورد و چیزی بهم نگفت بی احترامی نکرد .. 

خلاصه پسره بهم گفت علاقه ای بم نداره و کسی دیگ رو دوس داره با کلنجار زیاد بالاخره ازش دست کشیدم و عشق یه طرفمو تموم کردم .. 

الان مشکلم با دوستمه .. خیلی دوستمو دوس دارم اونم خیلی دوسم داره دلم نمیخاد دلش بشکنه

چند ماهه از این قصیه میگذره دوستم دید خبری از من نشده بهم پیام میده دایرکت داده میگه چرا نیستی خبری ازت نیس .. 

نمیدونم چیکار کنم خاطرات اذیتم میکنه از طرفی هم دلم نمیخاد وجود من ریسکی باشه برای برادر دوستم و دختری که دوسش داره .. ولی مسله اینجاس چطور با دوستم چیکار کنم ک دلش نشکنه چطور رابطمو تموم کنم با دوستم

چند ماهه از این قصیه میگذره دوستم دید خبری از من نشده بهم پیام میده دایرکت داده میگه چرا نیستی خبری ...

خب عزیزم مسائل رو قاطی نکن دوستیت رو چرامیخوای بهم بزنی؟

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2738

اینم بگم مقصر ۸۰ درصد قضیه من هستم من عشق یطرفه به برادرش داشتم ... 

خجالت میکشم بهش موضوع و بکم چون اینطوری شاید پیش خودش فکر کنه بخاطر برادرش بهش محبت کردم و باهاش دوست شدم ولی بخدا قسم این نبوده

خب عزیزم مسائل رو قاطی نکن دوستیت رو چرامیخوای بهم بزنی؟

خاطرات اذیتم میکنه .. مادر دوستم که مادر پسره هم میشه بم زنگ میزنه خبرمو میره اینا هطچکدوم نمیدونن من یه زمانی پسرشون رو دوس داشتم .. 

دوستم اگ بفهمه نمیدونم چه برخوردی باهام خواهد کرد..

کلا کابوس شده برام ..

اینم بگم مقصر ۸۰ درصد قضیه من هستم من عشق یطرفه به برادرش داشتم ...  خجالت میکشم بهش موضوع و ب ...

تو بهش بگو باور کرد که هیچی نکرد دیگه نمیتونی بزور بهش بفهمونی که

تو بهش بگو باور کرد که هیچی نکرد دیگه نمیتونی بزور بهش بفهمونی که

من نمیدونم دوستم قضیه رو میدونه یا نه کلا..

بنظر شما کلا بی خیال دوستم بشم و اون پیش خودش نهایت فکر کنه چقدر بی معرفتم من ..

یا قضیه رو خودم بش بگم

چه خاطراتی؟

خب بهرحال وقتی با دوستم در ارتباط باشم ناخوداگاه یاد علاقم به برادرش میفتم و این قضیه اذیتم میکنه ..

از طرفی هم میگم اگ به حسب اتفاق دوستم بفهمه موضوع رو نمیدونم چه برخوردی میکنه

من نمیدونم دوستم قضیه رو میدونه یا نه کلا.. بنظر شما کلا بی خیال دوستم بشم و اون پیش خودش نهایت فکر ...

بهش بگو همه چیو ببین چی میگه ولی اگه دوستت واقعا خوبه بخاطر اون ولش نکن تو دوستیتو بحاطر اون خراب نکن به جز اینکه دوستت اونطور که میخوای نباشه 

2706