2733
2734
عنوان

آدم اینقدر خر

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 75 پست
اونوقت چرا بعضی از مازنا اینقدر (نمیدونم اسمشا چی بزارم )بدبختیم؟چرا پا همه چیشون میمونیم؟ چرا پا بچ ...

بله‌  چون خانواده ها اکثرا  به دختراشون از همون اول میگن، 

تو‌دختری ، اینجوری‌باش..اونجوری‌نباش، زشته، فلانه..باید بسازی! 

یاد نمیدن که چه جوری دخترش ، زندگیشو‌‌ بسازه ، نه اینکه فقط با زندگی، بسازه!!

بین این دو تا جمله خیلی حرفه!!!

از بعد طلاق واهممه دارم از حسرتهای بعدش

نمیدونم چی بگم عزیزم منکه تو زندگیت نیستم اگه زندگیتو شوهرتو دوس داری خب تلاش کن. از خدا کمک بخواه 

مطمن باش اگه خواستت قلبی باشه جواب میگیری

رفتارهای مشکوک نداره مثلا زیر سرش بلند شده باشه چون در هر صورت میگه طلاق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چی بگم عزیزم منکه تو زندگیت نیستم اگه زندگیتو شوهرتو دوس داری خب تلاش کن. از خدا کمک بخواه&n ...

نه عزیزم از اون چیزها مطمئنم خبری نیس

فقط هم و غمش شده بچه

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
بله‌  چون خانواده ها اکثرا  به دختراشون از همون اول میگن،  تو‌دختری ، ...

کاش تو جامعه فرهنگ سازی میشدکه والدین دختراشونا قوی بار بیارن

به خدا از ضعیف بود نه خودم حالم به هم میخوره، از اینکه همه برام تو الویتن خودم میرم آخرصف که مباداکسی ناراحت بشه

حالم خییییلی بده چو ن هیچوقت نتونستم از حقم دفاع کنم همیشه بازنده بودم و هستم.......کاش 20سال برمیگشتم عقب البته باتفکرات الان

😍😍خدایا شکرت
2728

فششششش

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740
من اون گاوووو قحش می دم خوب برید ذکتر معلوم شه مشکل از کیه درمان کنید ی کازی کنید خوب😐

رفتیم هر دو 

ولی من بیشتر 

میگه در هر صورت طلاق 

چه مشکل از من باشه چه از تو

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

نگران اون نباش آدم زیاده که براش غذا بپزه .بنظر خودت دنبال بهانه هست یا واقعا دلش بچه میخاد

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
بابا حالا یه حرفی زده... 

نه عزیزم از اول زندگی میگفت بچه نبلسه زندگی فایده نداره

رفتیم هر دو  ولی من بیشتر  میگه در هر صورت طلاق  چه مشکل از من باشه چه از تو

دعواتون شد بزن ناکاراش کن دیگه بابا نشه که باهرکس ازدواج کرد نتونه بچه دار یشه و بیاد التماس خودتو کنه

بحث دویت داشتن نیس بحث بچه دار نشدته

خوب عزیزم هفت سال دکتر نرفتید ببینید ایراد از کددمتون هست درسته ازدواج به بچه نیست ولی احساسشو الان بهت بگه که جوونی بهتر از بعد که سر پیری بگه برو و تو بیشتر له میشی نکران شکم کارد خوردش نباش مرد جماعت نه گشنه میمونه نه رخت خوابش سرد میشه که دل تنگ کسی بشه شما به فکر عاقبت و اینده خودت باش 

2706