2733
2734
عنوان

پس انداز مخفی چقدر دارین؟؟؟وکجا قائم میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 60 پست
منم اینجوریم ولی شنیدم پس انداز مخفی خوبه واسه زن حتی کمش 

پس اندازهاتون رو طلا بخرید. معمولا آقایون برای مسائل کوچیک به خانوم گیر نمیدن طلاهات رو بفروش. اینجوری هم پس اندازتون مونده هم اگه جای مناسبی لازم شد هزینه می کنید.

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
چقدر پس انداز دارین لطفا اینم بگین

الان در حد ۴۰۰دارم قبلا بیشتر بود

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂فردا میم برمیدارم

بیا 😂زیر قرص و داروهاس 😂یه عالمه قرص ریختم روش ک معلوم نشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2728
چه زرنگی ماشالا،پولشو چطوری جم کردی؟بهم یاد بذه منم عاشق طلام

من اخه تازه عروسم هرجا میرم پاگشا میدن و یکم پول داشتم پارسالم یه گوشواره خوشگل خریدم دادم مامانم عیدی دادا

امسالم خریدم شوهرم پول میده رو نگه میدارم خودمم هرچی لازم دارمو میگم اون میخره ۸۰۰داشتم همه چیم داشتم گفتم تو دستم خرج نکنم یه گوشواره حلقه ای خریدم نازکه ولی طلاس

خدا جووون مرسی که هستی
2738

واقعا کار مسخره ایه

متاسفم

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
خوبه ادرس دقیق دادی🤣🤣🤣

اره منو تو نداریم پاشو بیا😀

به نام خدا ریالی تومانی دلاری زری مخفی ندارم چون دلیلی واسه این کار ندارم هر چه دارم و ندارم ...

❤️❤️❤️عاشق زنايي مث شمام

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706