2737
2739
عنوان

لاغری

220 بازدید | 18 پست

سلاااااااام دوستان الان ک دارم این تاپیکو براتون میذارم انقددددد پر انرژیم که نمیدونم چ غلطی بکنم ک ارومم بگیره😂 من قدم ۱۶۵ وزنم ۷۳ یه مدته کالری شماری میکنم هزار تا کالری میگیرم ولی انقدددد روند لاغریم کم بود ک اصلا به چشم نمیومد. هیکلم بد نیست ولی پهلوهام بدجور تناسب بدنمو بهم زده. سلولیت های پشت ران رو ک دیگه اوه اوه نگم براتون. بخاطر کرونا باشگاهام ک نمیشه رفت. دکتر تغذیه رفتم چهارصد تومن دارو خریدم رژیم گرفتم هفته ای صدتومن خرج رژیمم بود دیدم با این روال برم واقعا ورشکسته میشم. یکم سرچ کردم تو اینترنت تاپیک هارو خوندم یه جمع بندی کردم. یه قرص لاغری دیدم ب اسم جی سی.نمیدونم ممکنه اسیب بزنه یا نه من هییییچ یقینی ندارم ولی با اینحال اعتماد کردم و از یه سایت تو گوگل ده تا خریدم دیروز یکی و امروز یکی باورتون میشه؟ از دیشب تا الان کلا شیش تا قاشق رشته پلو خوردم. هنوز میل ب چیزی ندارم. بحدی هم انرژی دارم که نمیتونم اروم باشم. از صب تا الانم ۵۰۰ گرم کم کردم. دستشویی هم زیاد نرفتم ک بگم آب بدنم کم شده.البته غروب یه موکا هم خوردم که توش اسپرسو داره ک بی دلیل نیست انقد انرژی دارم. قطعا عوارض داره ک برامن کم خوابیه چون از دیشب تا الان پنج ساعت خوابیدم. بهتون بگم لطفاااا اگه دنبال این قرص رفتین اگه فشار خون دارین مشکل معده یبوست بی خوابی یا تحت درمان و مصرف دارو هستین اصلا و ابدا دور این قرص نرین. دیگه گفتم تجربه امروزمو بهتون بگم شاید بدردتون خورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توش شیشه نباشه 

چون اثرات شیشه کم خوابی و قفلیه

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

یه کیت شیشه بخر 

ببین آمفتامین داره یانه

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

😐😐معتاد شدی نفهمیدی خواهر با این انرژی که تو داری و تو تاپیکت و متنت منتقل کردی مطمئن باش شیشه داره قرصه و بعد از قطعش قطعا عوارضشو میبینی

به هر حال موفق باشی

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2738

وای اخه  لاغری به چه قیمتی 

واقعا چرا باید راهی ک درست رو نری 

زیادم چاق نیستی 

باکم خوری و حذف ممنوعه ها و تحرک میتونی لاغر میشی 

من خودم هم تو کاهشم دارم همین کارو میکنم 

واجب مگه 🥺🥺🥺

دیوانه مخدر داره نفهمیدی

تو هیچ سایتی ازش بد نگفته حتی کسایی ک تو نی نی سایت ازش استفاده کرده بودن تاپیک زده بودن راضی بودن ک بعد قطع قرص عوارضشم رفته بود

😐😐معتاد شدی نفهمیدی خواهر با این انرژی که تو داری و تو تاپیکت و متنت منتقل کردی مطمئن باش شیشه دار ...

باور کن الان که قهوه ای ک خوردم هضم شده انرژیمم افت کرد

2706