2737
2734
عنوان

دارین چیکار میکنین یهویی🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 30763 بازدید | 361 پست

توجه توجه:

بیکاری دنبال کار میگردی🌟🌟

دانشجویی دنبال کار میگردی ...

دنبال شغل دومی..🌹🌹

با مجموعه معتبر ما به درامد و شغل دلخواه برسید

ردیف های شغلی مختلف برای افرادی با توانایی و استعداد متفاوف

ما محدودیت سنی و جنسی نداریم 👍

تمام تاییدیه های لازم برای جلب اعتماد شما در اختیارتون میذاریم.

هدف ما معرفی شغل مناسب برای شما عزیزان🌺🌸🌺

ایدی مشاور و راهنمای شما👇

Bamahamakar@ایدی تلگرام اگه واقعا دنبال کارتوخونه بادرامد مناسبی پیام بده که ظرفیتش محدوده

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

دیشب تا ساعت ۴ گریه کردم

وقت ناراحتی و استرس کل پاهام مخصوصن رونم درد میگیره

بیدارم شدم

هنوز اون درد ها رو دارم

چشمام هنوزم میسوزه

تمام دیشب یک کلمه با شوهرم حرف نزدم

صبح بیدار شد بوسم کرد هلش دادم عقب

نمیدونم چرا دروغ میگه بعضی وقتا

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو 28 دی تولدته من 27 دی    

من ۳۰ ام😐😂⁦✌️⁩

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2731

من از صب ساعت ۹ پاشدم پا کارگزاری دنبال بورس بودم.

بعد ۱۰ صبحانه خوردم.

و تا الان داشتم برای کنکور ارشد میخوندم

شوهرم خوابه تا ساعت ۱۲

منم الان برم ناهار درست کنم

دوباره بیام بخونم 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2738
ان شاالله ❤️❤️

ممنون ان شاالله🌹

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
هیچی ناراحت نشستم، دیروز بدترین خبر عمرم رو شنیدم قلب بچم نمیزنه و باید سقط شه😭😭😭😭

چند هفته ای ؟

از وقتی مامان شدم میفهمم مامان چه زحمتی کشیده . مامان عاشقتم .

سیب میخورم کل خونه بهم ریخته

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم
هرچی بگی خوردم خوب نشدم چهل گیاهم خوردم ،گل گاوزبونم خوردم دوتا مفنامیکم خوردم بازم خوب نشدم تا آخر ...

گل زعفرون اگه بتونی گیر بیاری عالیه دم کن بخور یاخود زعفرون دم کن اب رو اتیشه

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان

سرکارم - برم خونه کلی هااااا  یعنی یه حجم بسیار وسیعی کار دارم انجام بدم

لباس بشورم لباسای دیگرو جابجا کنم

ظرفا رو بشورم 

گردگیری و جاروبرقی

شام بپزم 

برم حموم با پسرم و بعدش  یکم باهاش بازی کنم 

اینا رو از ساعت6 تا 8 انجام میدم که هشت بشینم پای سریال عروس بیروت- نه شب هم شام می خورم و میرم که برم غش کنم و بخوابم

2706