2737
2734

و اینکه چند روزه به رگال عادی برگشتید؟ 

🧿لطفا برای خوشبختی و حاجت‌رواییم دعا کنید یا صلوات یا انرژی بفرستید منم به یاد کسایی که یادمن هستم💕🧿

من قبل زایمان فقط میگفتم سزارین ولی طبیعی شد

بعدش میگفتم چه عالی بود چون دردام تموم شده بود و راحت بود فقط بخیه ها اذیت میکرد اما سزارینی های هم اتاقیم تازه درداشون شروع میشد

حالا که باردارم باز تو فکر سزارینم

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من قبل زایمان فقط میگفتم سزارین ولی طبیعی شد بعدش میگفتم چه عالی بود چون دردام تموم شده بود و راحت ...

دقیقا منم میگفتم اگه ده بتر زایمان کنم طبیعی زایمان میکنم ولی حالا میگم  اصلا و ابدا طبیعی زایمان نمیکنم سزارین خدارو شکر دکترمم میگه سزارین 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘

ببین حس اینکه خودت بچه ات رو به دنیا میاری با هیچی قابل مقایسه نیست .. با اینکه یه تیم جراحی و کلی دکتر و متخصص بیهوشی باید این کار رو بکنن .. پس ببین تو چه کار بزرگی میکنی که به تنهایی انجام میدی ..

بعدش همه گناهان بخشید ه میشه ..

من پسرم ساعت ۱۱ به دنیا اومد ... ساعت ۷ عصر خونه بودم .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2738
دقیقا منم میگفتم اگه ده بتر زایمان کنم طبیعی زایمان میکنم ولی حالا میگم  اصلا و ابدا طبیعی زایم ...

هنوزم به بعدش که فکر میکنم میگم طبیعی بیارم ولی باز میترسم ولی دکتر قبول نکرد

هنوزم به بعدش که فکر میکنم میگم طبیعی بیارم ولی باز میترسم ولی دکتر قبول نکرد

هفته چندی 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
فردا اولین روز از هفته8

پس زوده 

من دکترم گفت به احتمال خیلی زیااااد بچت درشته میخوای سزارینت کنم البته ۳ تومن میگیره منم گفتم باشه سزارین 

پس زوده  من دکترم گفت به احتمال خیلی زیااااد بچت درشته میخوای سزارینت کنم البته ۳ تومن میگیره ...

بله زوزه ولی چون مشکل دارم واسه طبیعی از اول به دکتر گفتم خودشم در جریان مشکلم بود ولی قبول نکرد

بله زوزه ولی چون مشکل دارم واسه طبیعی از اول به دکتر گفتم خودشم در جریان مشکلم بود ولی قبول نکرد

دکترت رو عوض کن منم تا ۶ ماهگی یه دکتر دیگه بودم اونم قبول نمیکرد که سزارین کنم بعد از اون دکترمو عوض کردم این یکی راضی شد