2733
2739
عنوان

كيا خيلي نچرالن؟؟ حتي رنگ مو ندارن

5864 بازدید | 302 پست

من خودم نه كاشت ناخن نه مژه ( قبلا يك ماه هركدوم رو داشتم چون موقع عقدم گذاشته بودم بعد رفتم برداشتم) 

نه رنگ مو نه رنگ ابرو نه اصلاح صورت نه عمل بيني نه ژل لب نه آرايش زياد 

فقط ورزش ميكنم آب ميخورم به پوستم ميرسم به ناخن و ابروم ميرسم 

عقد هم هستم و ٢٣ سالمه 

شما چقدر نچراليد و چند سالتونه؟؟ و تا حالا فكر كرديد اگر ورزش كنيد انقدر اعتماد به نفس ميگيريد كه نياز به هيچ كدوم اين كارا ندازيد؟؟

من

کلا تا حالا کاری نکردم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من فیبروزابروکردم ترمیم نکردم رنگش رفت...بن مژه مونده یکم....دیگه هیچ

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ایقد نچرال ک هنوز سیبیل دارم 😂

14

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

من خعلی نچرال ۱۵😂💔

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯