2733
2734
اره ب بالاش خیلی مالیده😂من ی بار این مدلی گرفتم ،اسنشو یادم نیس ولی بیشتر کرم میخرم ک بستش مثل مایع ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه؟🤔

اره من دوستم گف یکما ،. ریختم.توش ی مدت دیگ مالیدم😂

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌
لباسهایی که سایزمون نیست رو میذارم تو کمد دیواری شاید روزی دوباره سایزمون شد😁 

منم الان ده ساله چهار تا پالتو دارم حیفم میاد بندازم بره،هی میگم لاغر میکنم،حالا باید حداقل بیست کیلو کم کنما

اوا از همه بگم ما وضع مالیمون متوسط هستش ولی بنا به شرایطی تو یکی از برجهای منطقه یک تهران زندگی می ...

از بس خسیسن جمع میکنن پولدار میشن دیگه

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2740
اوا از همه بگم ما وضع مالیمون متوسط هستش ولی بنا به شرایطی تو یکی از برجهای منطقه یک تهران زندگی می ...

از این گدا بازیا بدم میاد

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

اینو گفتی یاد مستاجر بابام افتادم کیسه اشغال میبرد خالی میکرد میاورد میشست دوباره

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
شیشه های عطرمم باید بزور بندارن دور  وگرنه من عمرا نمیندازم 😅😅

وقتی عطرت تموم شد شیشو بزار تو کشو لباسات بو میگیره😍

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌
2706