2733
2734
عنوان

عكسشو ديدم با يه زن ديگه

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 52 پست
دارم داغون ميشم يك هفته س خواب و خوراك ندارم بهانه ش هم اينه كه تو دوشيفت سركار ميري بهم محبت نكردي ...

میگفتی به قول خودت منم بیرون بودم و از تو محبت ندیدم پس چرا من خیانت نکردم .بعدم خواهر خوبم چرا دوشیفت کار میکنی واسه یه نمک نشناس .اگه میتونی حضانت و حق طلاقبگیر ازش 

فقط تو هم زیاد خودت رو نادیده نگیر  چرا اونقدر کار میکنی مشکل مالی دارید؟

يه مدت از نظر اقتصادي خيلي داغون شده بود دوستاش پولشو بالا كشيدن اين موند با كلي وام و قرض 

الان ك وام و قرضاش تموم شده فيلش ياد هندوستان كرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بخشیدمش با اینکه چ عکسا و پیامایی ازش دیدم و چی بهم گذشت.اگه میدونی ک فرصت بدی اشتباهش رو تکرار نمیکنه ببخشش

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
دارم داغون ميشم يك هفته س خواب و خوراك ندارم بهانه ش هم اينه كه تو دوشيفت سركار ميري بهم محبت نكردي ...

شغلتون چیه؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ميشه برام دعا كنيد خدا يه راهي پيش پام بزاره به معناي واقعي نابود شدم ميشه نفري پنج تا صلوات برام ...

5صلوات فرستادم

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

چه پررو تازه تقصیر رو گردن شما میندازه باید ببینی واسه نگه داشتنت چیکار میکنه چه جوری میخواد جبران کنه چه جوری میتونه ثابت کنه دیگه تکرار نمیکنه و اون خانوم قراره حذف بشه یا نه اگر اینا اکی شد بشین فک کن که اصلا تو دیگه هنوزم میخوایش یا نه اگر نمیخوای بچرو ازش بگیر و برو

دلي دوسش دارم ولي غرورم خورد شد قلبم شكست

متاسفانه خیانت مث‌یه زخیم‌ عمیق  هست، حتی اگه‌خوب بشه ، جاش هیچ‌وقت خوب نمیشه!!

همیشه دلت شور میزنه.. تو‌خوابت  همش کابوسشو میبینی..

خیانت فراموش شدنی نیست... اگه میخای ببخشی ، بدون که اب میشی! دیگه ارامش نداری!

اگه مطمئنی و میتونی خائن را از زندگیت بیرون کن!

2706