2733
2734
عنوان

عكسشو ديدم با يه زن ديگه

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ميشه برام دعا كنيد خدا يه راهي پيش پام بزاره به معناي واقعي نابود شدم ميشه نفري پنج تا صلوات برام ...

سوره نور رو بخون 

میگه هر کس بخونه اهل خانه اصلا به زنا نزدیک نمیشن 

فقط به خدا بگو که به خاطر پسرت نیاز به کمک اضطراری داری 

[QUOTE=174400551]سوره نور رو بخون  هر روز صبح  ان شالله حل میشه یه جوری به راه میاد   ...

من خودم صبح میخونم تو هر وقت راحتی بخون 

صبح که تازه هوا نورانی میشه 

خیلی میچسبه 

و عالی میشه 

2731
ميشه برام دعا كنيد خدا يه راهي پيش پام بزاره به معناي واقعي نابود شدم ميشه نفري پنج تا صلوات برام ...

حتما عزیزم. 

انشاله هرجی که به صلاحته پیش بیاد. اگه شوهرت اخلاق بد دیگه ای نداره بیشتر فکر کن. میدونم خیانت هیچ حوره توجیه نداره، ولی خب شاید دنبال محبت و توجه بوده همسرت

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
حتما عزیزم.  انشاله هرجی که به صلاحته پیش بیاد. اگه شوهرت اخلاق بد دیگه ای نداره بیشتر فکر کن. ...

خودم قبول دارم كوتاهي كردم مخصوصا در روابط زناشويي ولي جواب اين همه زحمت چند ساله من اين نبود

حتما حتما انجام ميدم خدا خيرت بده

من  واقعا نمیدونستم یه اثرش اینه تو خواب همه چی رو نشون میدن 

دو روز خوندم (البته نیت من یه چیز دیگه هست)

یکی اومد تو خوابم 

همه چی گفت در مورد آینده 

حتی گفت به مادرت هم بگو فلان فکر رو نکنه 

رفتم گفتم بهش گفت تو از کجا میدونی 

حتی خواب دزد دیدم 

دیشب وسیله مون رو بردن 

خودم موندم 

یعنی قرآن معجزه هست 

فقط با اعتقاد قلبی بخون

خودم قبول دارم كوتاهي كردم مخصوصا در روابط زناشويي ولي جواب اين همه زحمت چند ساله من اين نبود

میدونم عزیزم. درک میکنم زنا تو زندگی خیلی فداکاری میکنن و واقعا هم جوابشون این نیست. من خودم از ۳ ماه بعد ازدواجم که سال ۹۰ بود ، پابه پای همسرم کار کردم ولی اون اینطوری جوابم رو داد. کارش هم فقط کرم ریختن بود وگرنهرابطه و عاشق شدن و بیرون رفتن و اینا نبود

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
2706