2737
2739
عنوان

شوهرم نمیاد جلو 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4510 بازدید | 187 پست
نه بابا اسنم ک بغل نمیکنه من باید برم بگم بغل میخام یاد بقالی افتادم میرم میگم ماست میخام۰😏

یه مدت خودت نرو بزار اون بیاد بغلت کنه اگه جواب نداد فقط برو کنارش دراز بکش اون وقت خودش  بغلت میکنه

وقتی که نی نی سایت میام 😂😯😆😲😳😒😍😘😔😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همینم خوبه.. الانم یه تاپ پوشیدم نگم برات 😐😐😐نگام نمیکنه اقااا

اگه بچه نداری لخت شو جلوش 😂😂😂این مردا هیچی نمیفهمن 

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم

خب میدونی شاید لباس باز زیاد پوشیدی عادی شده 

حالا من مثلا شلوارک و اینا بپوشم شوهرم عین خیالشم نیس بعد ی شلوار گشاد بلند بپوشم انقد ذوق میکنه که نگو

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2738
بعد یع مدت عصبی میشم.. میگم چرا بغلم نمیکنی میگه خب نگفتی ک باید بگی

ببین من دقیقا دو سال پیش همین مشکلو داشتم باور کن درکت میکنم.  میدونم ادم عصبی میشه و فکر بگه می فهمه دیگه تکرار نمی کنه ولی انگار که ن انگار همون اش و همون کاسه من سعی کردم جلو خودمو بگیرم اصلنم دیگه بهش نگفتم چذا بغلم نمی کنی که بگه خودت میخواستی بغلم میکردی کلن انگار بیخیال شدم ن اینکه سرد بشم تحویل نگیرم ن شوخی میکردم شبها که همش فوتبال میدید یه چیز میاوردم باهم بخوریم و اینکه الکی درباره همچی حرف میزدم که متوجه من بشه بعضی وقتها همراهش فوتبال نگاه میکردم با اینکه متنفرم ازش.   کم کم انگار اون بسمت من جذب شد والان خداروشکر عالی شده اخلاقش

یه روز خودمو ول میکنم و میرم 😊
واقعا خسته شدم خیلی ب سرم میزنه برم فقط بخاطر بی محبتیاش ..بی مهریاش

از اینکه چاقی ایراد نمیگیره؟بدش نمیاد؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
محل سگ بهش نزار خودش آدم میشه ما زنا عادت کردیم نشون بدیم بهشون نیاز داریم ولی در صورتی ک بالاخره بع ...

اخه من خیلی محبتی ام... تا حالا هزار بارم شده ک یه هفته خودمو نادید گرفتم. بعد یه هفته اومده .خب دوباره از فرداش روز از نو

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

اسی دکوراسیون خونتو عوض کن.اون مبل بزرگو از جلو تی وی بردار که رو زمین دراز بکشه بعدش جا برای شما باز بشه بری بغلش  

پسرم زندگیمه
از اینکه چاقی ایراد نمیگیره؟بدش نمیاد؟

نه اول اولم ۸۳ اینا بودم. البته خودش ۶۵ کیلوعه ولی مشکلی نداشته با چاقیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
اسی دکوراسیون خونتو عوض کن.اون مبل بزرگو از جلو تی وی بردار که رو زمین دراز بکشه بعدش جا برای شما با ...

ینی عاشقدونمممم😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706