2737
2734
عنوان

دندون پزشکی

113 بازدید | 13 پست

بچها هزینه دندون پزشکی الان چقدره؟

دندونم یه کوچولو سیاه شده روش،یه نقطه ی کوچولو،خیلی سطحی.تازگیا رفتین دندون پزشکی؟میخوام ببینم چقدر میشه.به عصب نرسیده اصلا.

آفاق را گردیده ام؛ مهر ِ بتان ورزیده ام؛ بسیار خوبان دیده ام، اما تو چیزِ دیگری...💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پر کردن فک میکنم ۴۰۰ یا ۵۰۰ باشه نمیدونم 

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
2731

بستگی به دولتی و خصوصی بودن جایی که میری و کیفیت موادی که استفاده میکنه میزان خرابی دندون و شماره دندونم داره دندونای ۶و ۷ خیلی گرون تر میشن چون اونا تخصصی محسوب میشن 

کاش میشد بشی🖤💔
والا من که ۷۹۰ تومن برای عصب کشی رفته بودم ولی این مورد رو نمیدونم لابد دور و بر سیصد اینا بشه 

من ۱۵۰۰ برا عصب کشی یک ماه پیش

دندون تا دندون فرق داره میزان خرابی دندون فرق داره موادی که استفاده میشه رو قیمت اثر داره جای دولتی و مطب خصوصی فرق داره اینجوری که نمیشه قیمت اعلام کرد

کاش میشد بشی🖤💔
2740
دندونپزشک من اخیرا نرخ پرکردنو برده رو ۷۰۰  یجا دیه رفتم ۴۵۰

یاخدا،چخبره! حتما عصب کشی میکنه،واسه من خیلی سطحیه خداکنه انقدر نشه🤦🏻‍♀️

آفاق را گردیده ام؛ مهر ِ بتان ورزیده ام؛ بسیار خوبان دیده ام، اما تو چیزِ دیگری...💜
والا من که ۷۹۰ تومن برای عصب کشی رفته بودم ولی این مورد رو نمیدونم لابد دور و بر سیصد اینا بشه 

سیصد بشه که عالیه بخدا🤦🏻‍♀️

چقدر گرون میشه پس🤦🏻‍♀️

اره خیلی🤦🏻‍♀️

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
بستگی به دولتی و خصوصی بودن جایی که میری و کیفیت موادی که استفاده میکنه میزان خرابی دندون و شماره دن ...

مطب شخصی دکتره،خداکنه زیاد نشه🤦🏻‍♀️