2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت گفتی یا قرصشم خوردی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

چقدر تو خزی 

که یه نفر نداری ازش بپرسی فقط باید از اینجا بپرسی 

سعی کن یکی دو تا دوست داشته باشی تو زندگیت 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
بی احترامی نیست  واقعیته خوو

عزیزم همه که به ما تعهد ندادن تو تاپیکامون شرکت کنن و جواب بدن

من با اینکه شناخته شده هستم و قدیمی، هر موقع تاپیک زدم به زور یک صفحه رفته جلو ولی خب چ کنم نمیتونم زور کنم کسی رو بیاد نظر بده😄😄😄

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738

😶😕

ببین منو🤨                                    بخند😬                                    بخند عمو ببینه😉                                                                آخ قربون خنده هات، همیشه بخند خوب؟! بذار زندگی بفهمه زورت بهش میرسه                                                               
حقوق کاربرا رو این ماه میگم ندن!!!! خدا به داد اطرافیانتون برسه با این سطح توقع!!!

واقعا این همه توقع و طلبکار بودن از کجا میاد

روزی چند تا از این تاپیکا داریم

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
تقدیم به تو که خز نیستی💩💩💩

🤣🤣🤣🤣🤣

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2706