2737
2734

نینیم وزن گیریش خیلی کم  شده از وقتی کمکی شروع کردم الان هشت ماهه ۹/۷۰۰ کیلو 

اوایل وزنگیریش خیلی عالی بود الان ب زور ۱۰۰ گرم‌۲۰۰ گرم در ماه دندونم داره در میاره با گریه بهش شیر و غذا میدم دیگه 😞

چند وعده در روز میتونم غذا بدم در روز؟ 

اب قلم و اینا الان مجاز هست بدم ؟ از میوه ها چی بدم‌؟ 

هنوزم چهار دست و پا نمیره 

یکم راهنمایی کنین مامانایی که نوزاد این سن دارین 

❣️💗💗❣️

چون وزگیری قبله ۶ ماهش عالی بوده 

در ضمن بچه زیر یکسال فقط و فقط با شیر وزن می گیره و اصلا غذا تاثیری تو وزنش نداره 

الان اضافه هم داره برای ۸ ماه

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون وزگیری قبله ۶ ماهش عالی بوده  در ضمن بچه زیر یکسال فقط و فقط با شیر وزن می گیره و اصلا غذا ...

واقعا؟ الان دندونش داره در میاد با گریه شیشه میگیره بچم غذا هم به زور 

یعنی غذا رو وعده اصلیش به حساب نیارم؟

مثلا هر سه ساعت که شیر میدم بینش کمکی بدم یا کمکی رو‌یه وعده کامل مثل شیر حساب کنم

❣️💗💗❣️
واقعا؟ الان دندونش داره در میاد با گریه شیشه میگیره بچم غذا هم به زور  یعنی غذا رو وعده اصلیش ...

نه عزیزم غذا برای بالای یکساله 

چکاپ متخصص ببری همه رو بهت می گن

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
عزیزم دختر منم۸ ماهشه دقیقا۹کیلوو ۷۰۰گرمه دوتا دندون هم در آورده خودم احساس میکنم نسبت ب قبل لاغر شد ...

مردم دیگه من لاغر شدم 😁 پیر شدم نه شیر میخوره نه غذا 

دندونم‌در نیومده هنوز کلافه ست طفلکی 

❣️💗💗❣️
2738
مردم دیگه من لاغر شدم 😁 پیر شدم نه شیر میخوره نه غذا  دندونم‌در نیومده هنوز کلافه ست طفلکی&nb ...

ای جونم من دخترم خوب میخوره ماشا الله ولی از صورت لاغر شده بخاطر فشار دندون هاش

زندگی من تویی عشق مامان❤