2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همراهم خوابید من بودم و کلی استرس که بچم رو چجوری بغل کنم شیر بدم 😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2742

درد داشتم قابل تحمل بود 

اولين راه رفتن خييييلي سخت بود برام جاي بخيه هام ميسوخت ولي خب بعدش كم كم كم ديگه بهتر شدم خداروشكر

پمپ درد بگير

كي زايمان ميكني؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

تا صبح بیداری و راه رفتن... 

دختر من تا صبح خوابید جیکش هم در نمی اومد... پسر همسایه تا صبح جیغ کشیدددددد.... بیدار بودیم همه... 

فقط از رو تخت بلند شدن و صاف شدن سخت بود وگرنه مشکلی با راه رفتن و حرکت نداشتم، خونه هم که اومدم عالی بودم... 

2738
درد داشتم قابل تحمل بود  اولين راه رفتن خييييلي سخت بود برام جاي بخيه هام ميسوخت ولي خب بعدش ك ...

اولین بار ک خواسم راه برم خیلی سختم بود ولی شوهرم میومد میبردم دستشویی و برای راه رفتنم ولی صبحش ک شوهرم نبود مامانم و مادرشوهرم بودن موقع راه رفتن بیهوش شدم چون کم خونی مینورم و خونم اومده بود رو ۶..ولی بهترازطبیعیه

۱۲ شب به هوش اومدم تا ۶ صبح درد داشتم

قابل تحمل و ریز

خدمه تند تند برام شیاف میذاشت دردم کم بود

تو سرمم مسکن میزدن

۶ و اینا دیگه کمی بهتر شدم

راه رفتم سوپ خوردم و ..

از وقتی ام به هوش اومدم با کمک خالم شیر دادم پسرمو

ساعت ۱۰ صبحم ترخیص شدم

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
اولین بار ک خواسم راه برم خیلی سختم بود ولی شوهرم میومد میبردم دستشویی و برای راه رفتنم ولی صبحش ک ش ...

اره خب دردش مطمعنا خيليييي كمتر از طبيعيه 

منم هزار بار ديگم زايمان كنم باز سزارينو انتخاب ميكنم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
ای بابا .بلافاصله بعد زایمان باید شیر داد به بچه؟

نه . من ساعت ۹ صبح سز شدم تا عملم تموم شد و رفتم ریکاوری اینا و اومدم تو بخش حدودا پسرم رو ساعت ۱ اینا اوردن برای شیر دادن البته دور دهنش شیری بود معلوم بود بهش شیر خشک دادن سیر بود😁

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2706