2737
2734

دختر عمم ۲۰ ساله ازدواج کرده بچه دار نمیشد شوهرش 

یه مدت هس درگیر پرورشگاهه تا اینکه خواهر دختره ک تو بیمارستانه ماماست مثل خودم . خلاصه یه کیس داشتن که زایمان کرده بوده بعد یه دختر ملوس چشم رنگی هم داشته خلاصه این دختره تو عقد باردار شده بوده و مثل اینکه تو فامیلشون همچنین چیزی رسم نبوده خلاصه خواهر دختر عمم به زنده میگه بچرو بدین ی ما .

کارای قانونی‌شم میکنن و بچرو میارن خونه اینقدر ناز و گوگولی هست بچه ها

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای چقدر عجیب مبلغی هم دریافت کرده بودن پدر مادر اصلی بچه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘

کاش یه همچین جیزی گیر منم بیاد خدا که گوشاشو گرفته صدای منو نشنوه لااقل بچه یکی دیگه رو بیاریم بزرگ کنیم😏

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2738
منم عقد حامله شدم چطور دلش اومد بچشو جدا کنه

اره مثل اینکه فرهنگشون اینجوری بوده راستش من خودمم مامانم میگه تورو تو عقد باردار شدیم ولی مثل اینکه اینا فرهنگشون اینجوری بوده من از یه طرف برا دختر عمم خوشحالم از یه طرف دلم واسه مادر بچه میسوزه 

حاملگیش رو کسی ندیده که بفهمه؟ مبارک شون باشه اما دلیل خوبی نیست واسه جدایی مادر و فرزند

ن میگفتن دوتاشون دانشجو شهر دور بودن نداشتم کسی بفهمه

2706