2737
2734

اصلا لک نداشتم من 

ینی ادامه داره 

خطرناکه؟؟؟؟

قهوه ای کمرنگ بود 😱😱😱😱

یا خدا خودت کمک کن😭😭😭😭

هفته ۶ هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن گلم نگران نباش اگر زیاد نشه مهم نیس طبیعیه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2731

احتمالا خون آبه های دهانه رحم هست که ترکیدن ربطی به ساک بارداری نداره، اگه درد نداری حالت خوبه استراحت کن هیچی نمیشه... 

این خون آبه ها بعد رابطه هم پاره میشن، در حد لک هست... 

در اثر تغییرات هورمونی در دهانه رحم جمع میشن

عزیزم وقتی عجلخ دارید برای قلب همین میشه دیگ! یه هفته دیگ صبر میکردی میرفتی سونو شکمی

استراحت کن مشکلی نیست. . دهانه رحمت تحریک شده

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2738
سایتو کلا مجردا پر کردن اسمش نی نی سایته وگرنه ی تاپیک بارداری بزنی هیچکی جواب نمیده 

الان این تاپیک چه ربطی به مجردا داشت ،😐

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩
بچت چیه

پسره عزیزم🥰🥰 چرا یهو پرسیدی

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2706