2737
2739
عنوان

خانوما به نظرتون زشت نیست؟؟؟

62 بازدید | 2 پست

سلام خانوما یه چیزی میخوام بگم راستش من برادرم قراره ۱۵ بهمن نامزد کنه به امید خدا( ایشالا قسمت همه جوونا) بعد ۱۷ بهمن تولد پسرمه یعنی دوروز بعدش حالا میخوام براش یه جشن کوچولو بگیرم بخدا خسته شدم ازین سوتوکوری هیچ جا نمیریم ولی خب فقط خونونواده خودم و خونواده شوهرم با خواهرش و برادرشو میگم دیگه همین کم هستیم حالا من همینجوری یه تاروف زدم به نامزد داداشم اونم گفت من که میام هیچ مشکلی هم ندارم🙄به نظرتون زشت نیست دوروز بعد نامزدیشون عروس بیاد تولد پسرم آخه خانواده شوهرم اینا از آشناها خودمونن یه جورایی مثل خودمون رسم نیست تا عقد نکردن برن بگردن ما زیاد اینجوری نیستیم حالا داداشم نامزد میخواد بکنه نه عقد بعضیا اشتباه متوجه میشن ببخشید حالا همین نمی‌دونم چیکارکنم دوست دارم بار اول که میاد خونمون فقط خودمون باشیم نه کس دیگه ولی خب فکر نمی‌کردم قبول کنه تازه ما یه شهر دیگه هستیم اونام یه شهر دیگه حالا به داداشم گفتم یه جوری بهش بگه یه بهونه ای بیاره که نمیتونم برگردم چون باباش نمیزاره شب بمونه یه جوری بگه ناراحت نشه بخدا گفتم اگه بهش نگم ناراحت میشه میگه تاروفم نکرد حالام که یه تاروف زدم اونم درجا قبول کرد😅حالا نظر شما چیه؟ همین کار خوبه یا نه؟ لطفاً توهین نکنین😊مرسی. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.