2737
2734
عنوان

مامان بزرگ

83 بازدید | 8 پست

دلم واسه مامانبزرگم...حال وهوای خونشون...وکلا فضای اونموقع که مامانبزرگم  بودتنگ شده ....

هیشکی اندازه اون منو دوس نداش...حتی مامانم

خدا بیامرزه مامانبزرگمو وهمه کسایی که مامانبزرگ از دس دادن.....

برای شادی روحشون صلوات...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دلم هوای مادربزرگمو کرد 

روحش شاد چقدر واسمون قصه میگفت😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
سلام دوستان هرکس خط لب خواس دونه ای ۴ دارم عمده ۱۲ تاییشم ۴۲ پیام بده هرکی خواس

اینو نگا توروحضرت عباس

وسط تاپیک درددل و فاتحه تبلیغ خط لبای مزخرفشو میکنه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
صاحب تاپیک کار نداره نمیدونم شما چکاره ای‌؟همه سرشون تو زندگی دیگرانه

بدت نیاد دیگه شعورت برسه خودت تاپیک بزنی نه وسط تاپیک بقیه تبلیغ کنی 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪