2737
2734
عنوان

باطل کردن سحررقوی

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 88 پست
خدا لعنت شون کنه این کارای که گفتم رو بکن دیدی نتیجه ای نمیگیری یه کشف خواب بزن از خدا بخواه برات نش ...

کشف خواب چیه

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شوهرت دعا  کردن پس باید حتما باطلش رو هم روی اون انجام بدی یا بت بگن چیکار کن اینجوری فک‌نکنم فایده داشته باشه

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2728
سوره بقره رو دانلود کن بزار تا 50دروز هر روز تو خونت پخش شه 

من هروقت میزارم با داد و دعوا خاموشش میکنن و دعوا پیش میاد استغفرالله 

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
2738

شاید چون تو فکر جادو جمبلی شوهرت رفته خونه نمیاد ، ببخشید نمیخواستم ب اعتقاداتتون توهین کنم ولی قضیه ی این سحر و دعا نویسا چیه؟ یکی بیاد منو قانع کنه. قبل اینکه بیام نی نی سایت اصن درباره این چیزا نشنیده بودم .

دو میلیون میخان

نه بابا چخبره دو میلیون وا کی گفته 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
والا من که خیلی تاثیرشو دیدم 

منم دیدم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
پولشو ندارم بخدا شوهرم اصلا بهم پول نمیده نمیزاره بیرونم برم

الهی عزیزم

من میتونم جزی کمکت کنم برا چیای ضروری 

من یکی رو میشناسم بیا خصوصی بهت بدم شمارشو واقعا برا من جواب داده موکل داره

آدرسش بفرست 

شاید چون تو فکر جادو جمبلی شوهرت رفته خونه نمیاد ، ببخشید نمیخواستم ب اعتقاداتتون توهین کنم ولی قضیه ...

ن اصلا نمیدونه ک با دعا نویس حرف زدم امروز من با دعا نویس حرف زدم ولی شوهرم چن روز نیستش

2706