2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

صدای سشوار دانلود کن توی ننو بذارش تابش بده 

با روغن زیتون دلو به جهت عقربه های ساعت ماساژ بده 

بعد از هر وعده ی غذا نعنا داغ با نبات بخور 

گرمیجات بیشتر بخور 

غذای نفاخ نخور 

لبنیات نخور 

و در آخر صبر صبر صبر تا سه ماهگی، خیلی بهتر میشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2728

چایی زنجبیل خوبه استوری صبامرشدی رو نگاه کن نوشته با چایی زنجبیل دلدرد نوزادش کم شده

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2740

ای جانم خدا نگهدارش باشه 

من نی نی خیلیییی دوست دارم 

بهش شربت گریپ میچ بده 

آروغش رو حتما بکیر حتی اگه خواب باشه 

به هر حال تا سه ماهگی و حتی چهار ماهگی این دل دردها رو بیشتر بچه ها دارن 

از طرف من نی نی رو بچلون😍😍😍

بهش شربت گرایپ میکسچر از داروخونه بگیر بده، قطره کولیکز، اگر کولیک داره، دمر بزارش روی رون پات، اروم کمرشو بمال

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
قطرع کولیف عاااااالیه دحتر منم ی ماهشه اونو میدم اثر میکنه سریع اروم میشه واس دختر منو پسرخالم ک او ...

عزیزم قطره کولیک یا کولیف ؟ 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706