2733
2739
عنوان

بهترین روش مو زدایی از نظر شما

419 بازدید | 39 پست

به نظر من 

برای دست و پا و بدن لیزر و برای بکینی نوره 

اگر میتونین نوره زرنیخ دار استفاده کنین که بوداره بهتر، فقط حواستون باشه از دسترس اطفال دور نگه دارین حتما حتما، نخورن خطرناکه

لیزر بکینی چون با نگاه حرام مستلزم هست، اشکال شرعی داره، هم مو های تناسلی و زیربغل باعث دفع سمومن، و اینجوری نابود کردنشون با لیزر خوب نیست🙄😅

اگر پول یا وقت لیزر رو فعلا ندارین، همون نوره کل بدن هفته ای یکبار عالیه و خواصم داره نوع زرنیخ دارش، ضمننا برای من تنها روشیه که مو رو زیر پوستی نمیکنه، من همیشه ژیلت و وکس استفاده می‌کردم و زیر پوستی میشد، از وقتی پودر میزنم یه مو هم زیرپوستی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من یجای بور گزاشتم مشکی دراومد پشیمون شدم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2738
دیرم در میاد یا نه؟ ازکجا بخرم؟ بگم نوره زرنیخ دار؟ تلفظش چطوریه

من از نظر مو متوسطم، پس فرداش شاید مو ظریف در بیاد، ولی به مرور برای من موهام نازک شدن، هفته ای یبار میزنم، من مشکلم مو زیر پوستی بود با انواع روش های موزدایی که حل شد، عطاری، زَرنیخ دار بو بد داره ولی خواص داره، من چون آپارتمانم بی بو استفاده میکنم

من چندبار زدم اخر مجبور شدم با اب بشورم  من صمغ عربی میزنم

چجوری استفاده میکنی؟راحته؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2706