2737
2739
عنوان

کیا جدا از شوهرشون میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 97 پست

شما یه ساله من 4ساله😂مشکلی هم نداریم. ولی من چون همش دخترام کنارم خوابیدن خودم عادت کرذم به تنهایی خوابیدن شوهرمم همش شاکیه زن باید کنار شوهرش بخوابه گناه میکنی میگه اون دنیا با گُه سگ مییوزوننت😂😂😂😂

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
توروخدا اینکارو نکن بعدا براتون عادی میشه و از هم سرد میشید و فاصله میگیرید، نباید بذاری بچت بینتون ...

الانم خیلی سرد شدیم شوهرم ک خیلی خوشش اومده الان میگ من یه مرد ازادم همش با دوستاشه و.... 

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزبزم اشتباه منو نکن...منم وقتی بچه ی اولم دنیا اومد به بهونه ی گریه ی بچه جاشو جدا کردم تا ۸ سال جدا خوابید...اما دیدم شوهرم بدش نمیاد منم بچه هامو توی اتاق خودشون گذاشتم و خودم اومدم پیش شوهرم...الان خیلی هم خوبه و شوهرم هم راضیه

خدایا ممنونم که دستمو توی بدترین شرایط گرفتی و نجاتم دادی...  
2738
خب دخترم نصف شب بیدار میشه

خب بیدار بشه 

مگه بچه شما تنهاس؟

من تا زمانی ک مادرم ازم مراقبت میکرد حدود سه ماه بعد از زایمان شوهرم جدا میخوابید

ولی کم کم ک مامانم رفت گفتم این رویه درست نیس ک‌جدا بخوابی 

گفت گریه بچه اذیتم میکنه

گفتم خب بکنه مگه من اذیت نمیشم؟

بچه توهم هست باید عادت کنی 

من نمیتونم بچرو ببرم جای دیگه ک جنابعالی راحت بخوابی

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

منم تا ۷ ماهگی دخترم جدا بودیم ، واقعا احساس بدی بود با اینکه  در طول روز خیلی با هم حرف می زدیم و همسرم سعی می کرد بهم توجه کنه ولی بازم ی شبایی با گریه می خوابیدم  ، الان دیگه همه مون توی پذیرایی می خوابیم 

وایی خوب تحمل کردی۳ماه جدا باشید من کلا روحیه ام داغون میشه حس افسرده ها بهم دست میده

پسرم نمیخوابید گریه میکرد . دلم نمیومد شوهرم اذیت شه اونطوری سرکار اذیت میشد بعد ۴ماه که خوابش تنظیم شد دوباره باهم خوابیدیم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خب بیدار بشه، بچه ی اونم هست پدرم مسئولیت داره فقط میتونم بهت بگم خیلیییی داری اشتباه میکنی اگه از ا ...

اره میخوام بگیرم ولی چون اون عادت کرده و بهش خوش گذشته نمیدونم چطور بهش بگم

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

بدترین کار میکنید تیشه به ریشه زندگی زناشویی تون میزنید انقدر این جدایی بده که جز مداخلات اورژانسی در زوج درمانی به حساب میاد

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
شما یه ساله من 4ساله😂مشکلی هم نداریم. ولی من چون همش دخترام کنارم خوابیدن خودم عادت کرذم به تنهایی ...

واقعا چجور همسری هستی آخه؟ اون بنده خدا دیگه داره علنی بهت میگه، تعجب میکنم میشنوی ولی عین خیالت نیست 😐نذارید بینتون فاصله بیوفته دیگه خوددانی

💙
2706