2737
2739
عنوان

کیا جدا از شوهرشون میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اکثر طول هفته رو جدا میخوابیم به خاطر کارش زود میخوابه ،ولی تو تعطیلات و آخر هفته ها با هم‌میخوابیم مشکلی هم پیش نیومده 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2728
مرداهمشون همینن خوششون میادجدابخابن خوششون نمیادبچه اذیتشون کنه

شما بچه دارید شوهرتون کنارتون میخوابه یا ن

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

چرا آخه!!! 🥺

اون دیگه چرا استقبال کرده!😐

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2738
من تا ۳ماه اول زایمان جدا خوابیدیم چون بچه گریه میکرد و بیدار بود از ماه چهارم باهم خوابیدیم ‌. ...

وایی خوب تحمل کردی۳ماه جدا باشید من کلا روحیه ام داغون میشه حس افسرده ها بهم دست میده

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...

اخه چرا تا بچه دار میشید بچه رو میزنید زیر بغلتون 

میرید جدا میخوابید 

شوهرارو تو کویت تنهایی و سکوت میذارید خوش باشن 

مگه بچه اونام نیست 

فقط بچه شماس؟

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2706