2737
2734
عنوان

بیاین نظر بدین

130 بازدید | 18 پست

بخاطر کرونا نشد عروسی بگیرم و اینکه به همسرم گفتم بجای اینکه عروسی بگیریم پول عروسیو خرج بازسازی خونه کنیم خانواده ی منم دارن جهیزیه میخرن الان همسرم میگه به خانوادت بگو کمک کنن بهمون واسه خرج خونه ولی خودش حاضر نیست به خانواده خودش بگه کمک کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمتگرم که انقد شعور داری که عروسی نگرفتی الهی خوشبخت بشین چشم حسوداتونم کور بشه .

خیلیا بخاطره عروسی نگرفتن طلاق گرفتن مرسی از مادرت که همچین بچه با درکو فهمی بزرگ کرده 

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
2731
2738
دمتگرم که انقد شعور داری که عروسی نگرفتی الهی خوشبخت بشین چشم حسوداتونم کور بشه . خیلیا بخاطره عروس ...

ممنون.بنظرم عروسی چیز مهمی نیست آدم می‌تونه پولشو واسه خونه خریدن و چیزای مهم استفاده کنه 

ممنون.بنظرم عروسی چیز مهمی نیست آدم می‌تونه پولشو واسه خونه خریدن و چیزای مهم استفاده کنه 

اره بابا ۱۰۰تومن پوله بی زبونو میریزی تو حلق فامیل آخرشم میگن گوشتش نپخته بود فلان بود .... ولی الان خونتو باز سازی کنی یه عمر حال میکنی باهاش تازه پولتم هدر نمیره 

اووو نه دیگه خیلی بد میشع حتی اگه از پدر خودش بگیره  

بله میگه پدر تو پول داره این پولا واسش چیزی نیست پدر من پولشو واسه خودش خرج کنه منم زورم میاد احساس میکنم میخواد از پدرم بکشه

بله میگه پدر تو پول داره این پولا واسش چیزی نیست پدر من پولشو واسه خودش خرج کنه منم زورم میاد احساس ...

اره حق داری ولی خب با زبون خوش باهاش حرف بزن بگو بابام الان داره جهیزیه میگیره دستش خالیه یا بگو گذاشته بورس یا یه پوله یه تیکه از جهیزیتو بده بهش

اره بابا ۱۰۰تومن پوله بی زبونو میریزی تو حلق فامیل آخرشم میگن گوشتش نپخته بود فلان بود .... ولی الان ...

دقیقا من از همون اول که کروناهم نبود همین حرفارو میزدم ولی مامانم اینا میگفتن زشته فامیل حرف در میاره باز خداروشکر کرونا اومد پولمونو حروم نکردیم

2706