2737
2739

همه ش به اتفاقات ناجور فکر میکنم همش نگران خانواده هستم‌ خیلی حس بدیه بعد به اینا فکر میکنم عذاب وجدان میگرم میگم نکنه من فکر کردم واقعا اتفاق بیوفتا خصوصا درمورد داداشم و خانواده خیلی ميترسم و نگرانم  

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

الان داداشم رفته بیرون هزار جور فکر کردم انقد ک نمیتونم بخابم چرا اینحوری شدم؟ خدای نکرده ترس از دادن دارم

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۱ عدد روانی هم درمانی نداره رفتم از۱۱ سالگی الان ۱۱ سال میجنگم باهاش

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

مریض شدم یکساله شدیرتر شده وقتی گوشیم زنگ میزنه تپش قلب میگیرم یبار قبلا داداشم تصادف کرده هر وقت بره بیرون من یادم میاد هر وقت امبولانس ببینم حالم خراب میش

تاپیک من که تجربه ام از وسواس فکری و بخون 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5099096/تجربه-ی-من-از-درمان-وسواس-فکری-و-عملی?page=1

ولی در کل پیش روانشناس برو که زود تر حالت خوب شه 

اگه نیازی به دارو درمانی هم بود ، دارو بخور

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2738
تاپیک من که تجربه ام از وسواس فکری و بخون  https://www.ninisite.com/discussion/topic/5099096/ ...

نمیخام دارو بخورم نسبت دیونه بهم بدن ننیشه تو خونه درمان کرد

شوهرم از وسواس فکری شروع شد الان دکتر تشخیص اسکیزوفرنی داده 😭 براش دعا کنین

وسواسش چجوری بود؟

مشاوره مشاوره مشاوره ،این وسواس ها هرچقدر زمان بگذره ببشتر و وحشتناک تر میشن 

اخه نمیتونم برم مشاوره نمیشه درمانش کرد تو خونه؟

مریض شدم یکساله شدیرتر شده وقتی گوشیم زنگ میزنه تپش قلب میگیرم یبار قبلا داداشم تصادف کرده هر وقت بر ...

استارتر عزیز تو نیاز به روانشناس یا روانکاو داری اگه زودتر اقدام کنی حتما خوب میشی 

من میدونم چه شرایط بدی و میگذرونی برای اینکه زودتر خوب بشی  ، درمان و شروع کن

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
استارتر عزیز تو نیاز به روانشناس یا روانکاو داری اگه زودتر اقدام کنی حتما خوب میشی  من میدونم ...

خب روانشناس چیکار میکنه؟ چرا اینجوری شدم؟

2706