2737
2734
عنوان

نگرانم دوستان😔

174 بازدید | 19 پست

دوستای خوبم من گاهی خیلی حساس میشم رو گذشته ی نامزدم. 😔😑  گاهی هی فکر میکنم ینی دوس دختر قبلیشو بیشتر از من دوس داشته یا نه!  اگه نامزدم چیزی از گذشته ش بگه و ی اشاره ی کوچیک بکنه یهو به هم میریزم و استرسی میشم. ای خدااااا. گاهی خیلی عذاب میکشم. با وجود اینکه نامزدم جدیدا بهم گفته که عاشق منه و تا حالا هیچ کس رو مث من دوست نداشته و چند بار تکرار کرده این حرفشو ولی من باز حساس میشم و گاهی فکر میکنم دوس دختر قبلیش از من خوشگل تر و خوشایپ تر بوده

چرا ب این فکر نمیکنی ک هر کسی ی گذشتع ای دار و اینکه مهم اینه ک تو الان همسرشی؟

میدونی اگ همین وقتارو برا بهتر شدن روابطتون بزاری خیلی برات سود دارع؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چقد مثل منی نگرانم شوهرم ایندم دوست دختر داشته  باشه و ....  

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...

خوشگلی و خوشتیپی رو ول کن. اگه اونارو میخواست میگرفت. حالا نشده حتما نمیخواسته دیگه. حساسیت بی خودی اونو هم حساس میکنه. زندگیتم تلخ. مگر اینکه الان کارای مشکوکی ازش ببینی که مطمینم ندیدی. چون اگه بود میگفتی 

یه خانم مستقل و قوی 

عزیزم اگه دوست دختر سابقشو از شما بیشتر دوست میداشت میرفت با اون ازدواج میکرد 

پس شمارو همونجور که هستی خواسته و پسندیده 

ذهنتو الکی درگیر این چیزها نکن روزتو خراب نکن 

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
2706