2737
2734
بخداااا خیلی گذشتم من نامزد بودم اینقدر تو نامزدی بهم تهمت و توهین کرد که 6 ماه زیرنظر متخصص روانپزش ...

هیچ دعوایی یه طرفه نیست مطمئن باش 

من زود میبخشم همیشه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

قشنگ سلام میکنی. ه بحث ک پیش آوردن بگو قهر کاره بچه هاس. ی کدورت و دلگیری بوده ک اونم سپردمش بخدا حقمو بگیره خلاص

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخداااا خیلی گذشتم من نامزد بودم اینقدر تو نامزدی بهم تهمت و توهین کرد که 6 ماه زیرنظر متخصص روانپزش ...

خوب قرص اعصاب تقصیر اون طرف نیست. تقصیر خودته که یک سری مهارت ها رو تو زندگیت یاد نگرفتی!!!

مهارت جواب دادن.  کنترل استرس. مدیریت روابط ...

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2731
شوهرم پشتمه چون دید به چشم که من چقدر عذاب کشیدم از جاریم

گلم هیچ کسسسسس جز من درکت نمیکنه منم به خاطر کاراش قرص مصرف کردم عین تو 

دیشب شوهرم گفت بمیرم چقدر ضعیف شدی و اینا گفتم یه بار برا همیشه بهم گوش بده هرچییییی تو این سه سال تو دلم بود بهش گفتم 

2738

یه تیپ خفن بزن. خیلی هم دیر برو بعد سرد سلامش رو جواب بده. خواهر شوهرت هم گفت بیایید آشتی کنید بگو قهر نبودم روبوسی اینا هم گفت بگو کروناست خودمم هم حس سرماخوردگی دارم

بعد بگو سرم درد میگنه یا پری هستم باید برگردم خونه حالم خوب نیست.

نکته اگر خواهر شوهرت باهات خوبه. ضایعش نکن. بعدا ازش عذرخواهی کن حالت خوب نبوده و زود رفتی

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
من تا حالا ۴ بار اینجوری رفتم با مادرشوهرم آشتی!! خیلی ریلکس می رم باهاشون دست و رو بوسی و آشتی مثل ...

منم امشب دعوتم خونه پدرشوهرم ی دلخوری کوچیک با مادرشوهرم دارم دلم میخواد برم ولی ماحالش نکنم

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2706