2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا حالا ۴ بار اینجوری رفتم با مادرشوهرم آشتی!!

خیلی ریلکس می رم باهاشون دست و رو بوسی و آشتی مثلا!!  بعد اونجا هم هستیم عادی صحبت می کنیم و آخر دست خداحافظی می کنیم!!   وقتی میام تموم می شه!!  فرداش که زنگ می زنه دیگه جوابش نمی دم!!  

برن گم شن با این اخلاقاشون!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
معمولاً توي شرايط كرونا آدم مهموني نميره

کرونا چیه؟🤐

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2731
آشتی کن تموم شه کینه ای بودن خوب نیست 

بخداااا خیلی گذشتم من نامزد بودم اینقدر تو نامزدی بهم تهمت و توهین کرد که 6 ماه زیرنظر متخصص روانپزشک بودم تو بودی می‌بخشیدی؟ کسی که باعث شده تو سن 24 سالگی قرص اعصاب بخوری؟ 

نمیخوام اصلا رفت و آمد کنم باهاش اینقدر بهم بدی کرد تو نامزدی که 6 ماه زیر نظر متخصص روانپزشک بودم&n ...

عزیزم برو اشتی کن بعد ارتباطتو صفر کن...قهر نباش در کل ولی ارتباط هم نداشته باش

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻
2738
نمیخوام اصلا رفت و آمد کنم باهاش اینقدر بهم بدی کرد تو نامزدی که 6 ماه زیر نظر متخصص روانپزشک بودم&n ...

به ظاهر آشتی کن ولی دیگه باهاش قاطی نشو!  تو بحث هاش نباش!!  کلا فرض کن یه آدم نامریی هست!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

میشه مثال بزنی دقیقا چیکار کرده؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
سیاست مدار باش برو سلامم بکن اگرم گفتن کدورتا رو بزارید کنار بگو وا ما ک باهم قهرنیستیم کدورتی هم ند ...

😐این سیاستمداریه یا موزماری

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
2706