2737
2734

سلام دوستای گلم یه سوال دارم ازتون ممنون میشم نظراتتون رو بدین.

من یکسال ازدواج کردم سال آخر پزشکی ام و تک فرزند و از لحاظ زیبایی و خانواده موقعیت خیلی خوبی دارم . شوهرم هم مهندس برق کارمند هست . قبل از نامزدی به من می‌گفت من خونه دارم اگه تو بخوای برات میفروشم ویلایی میخرم . می‌گفت جهیزیه نمی‌خواد بیاری همه رو ما خودمون میخریم .برات اینکارو میکنم اونکارو میکنم... خلاصه من با وجود خواستگارای بسیااااااار خوب ، ایشون رو که فامیل هستن قبول کردم . نزدیکای ازدواج پدرش گفت همه چیز خودتون باید بخرین و ما هم نزدیک ۲۰۰ میلیون جهیزیه خریدیم .. همون نزدیکای ازدواج خونه ای که میخواست بده به شوهرم فروختش و گفت دارم آپارتمان سازی انجام میدم از اون یه واحد بزرگ بهتون میدم. حالا که اون آماده شده بعد از ماه ها اومده خونمون شوخی شوخی حرفاشو زد و رفت ..اومد گفت یادته روز اول که اومدیم خواستگاری  به بابات گفتم من و شما هیچکاره ایم این دو تا حرفاشون از قبل زدن دیگه خودشون می‌دونن ..چند دقیقه بعدش گفت می‌خوام آپارتمانام رو بفروشم واسه خودم عشق و حال کنم اون پسر مجردم هم دیگه باید زن بگیره برهههه کاری بهش ندارم. همش میخواست بفهمونه من کاری بهتون ندارم . تمام قول و قرارها و حرفاشون یادشون رفته .. دارم منفجر میشم دیشب تا حالا اعصابم خورده .. فکر می‌کنه من چند ماه دیگه برم سر کار حقوقم هم که بالاست دیگه واسه پسرش خونه میخرم . همچین فکری می‌کنه .. بچه ها چطوری بهش بفهمونم رفتارای زشتشون رو؟؟؟؟  یه دفعه هم دخترش تو جمع بهم گفت تو هم که دیگه رفتی سرکار با شوهرت پولاتون جمع کنید خونه بخرید منم گفتم نمی‌دونم داداشت پول داشته باشه بخره یا نه ...( یعنی زر اضافی نزن) بچه ها من پدرم تا صد سال منو به کسی که هیچی نداره نمی‌داد. اونوقت این پدرش میلیاردر هست داره اینجوری می‌کنه همش داره به من میفهمونه همه چی کشک بوده 

ببخشید طولانی شد آخه نمیتونم به کسی حرفمو بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم عزیزم توقع از کسی نداشته باش این قول ها و وعده وعيد ها زیاد توی مراسم های خاستگاری میدن 

یا همون اول باید محکم می‌بودین و می‌نوشتین و محضری میکردین یا هیچ 

خدایا شکرت 🙏🏻

شوهرت باید از باباش بخواد

و این کاملا به رابطه‌ی خودشون برمیگرده

درسته که خیلی زوره ولی مال خودشه ، حقشو‌ داره

شوهرت باید از اول ازش میگرفت یا قولشو به شما نمیداد

شما هم تا به درامد برسی خیلی طول میکشه و اوایل درامد خیلی بالایی نیست که خونه بخوان شما بخری

یادم تورو فراموش..

قول دادن زدن زیرش شما خودت عصبی نکن کارت خوب همسرت سلامت باشه دل بدین بهم زندگی بسازید چه احتیاجی به مالش 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2738

واقعا حرص خوردنم داره ولی من الان جات بودم رابطمو باهمشون کمرنگ میکردم و ی زندگی میساختم ک دهنشون باز بمونه بدونن بک بدون کمک اونام میتونید زندگی کنید
اگرم نه میتونی ب شوهرت بگی با باباش حرف بزنه تا خونه رو بهتون بده

اول باشوهرت حرف بزن اگه زیر بار نرفتن و همسرتو دوس داری واقعا قیدشونو بزنین ب کللللل 

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
2706