2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا پامیشم درجا میندازم سطل آشغال،آخه مو درمیره از دست

مامانم ای حرکت میزنه عصبی میشم دست خودم نیس

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2731
2738
وای برای منم  

آخرین بار خونه ی مادرشوهرم اینا بودیم، لقمه ی بزرگ برمیدارم ولی همشو نمیچپونم دهنم که، کم کم میخورم، باز نگا کرد به نشونه ی تاسف سر تکون داد 🙁🙁🙁

خب نمیچسبه بدون نون یا لقمه ی کوچولو، من نون خیلی دوس دارم وقتایی که کسی تو جمع باشه که رودروایسی داشته باشم کلا نون نمیخورم و اصلا غذا بهم نمیچسبه 🙁🙁☹️☹️☹️

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
وای اینو نگو  که  خط قرمزشه

من خیلی هول و عجلم اونم ریلکس و اروم.بیردن بخوایم بریم من اماده میشم کیف و گوشی و انگشتر و همه چیزشو برمیدارم.میام تو حیاط وایمیستم اون هنوز داره موهاشو شونه میکنه و عطر میزنه

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
آخرین بار خونه ی مادرشوهرم اینا بودیم، لقمه ی بزرگ برمیدارم ولی همشو نمیچپونم دهنم که، کم کم میخورم، ...

برای منم همین طور  میگه برام لقمه درست کن   منم  بزرگ   درست می کنم   میگه  این چیه

خدایا عاشقتم 
2706