2737
2739

این نوزاد پسر چی داره ک دختر نداره حالا طرف میبینی ی دختر داره دلش پسر میخاد یا بالعکس فرق میکنه..اما فاز اونایی ک کلن دنبال پسرزایی ان و مث قدیمیامون پسرو تاج سر و تکیه گاه و فلانو زنده نگه دارنده ریشه میدونن چیه..ولا همون پدربزرگ مادربزرگای ما غمخوار و تروخشک کنشون دختراشون بودند و بس..

ولی با این وجود میمیرن واسه نوه پسری و..جدیدیا دیدتونو تغییر بدین چ پسر چ دختر نمیاد تکیه گاه و فلانو فلان ما باشه اونم ی انسانه تا مدتی امانت دست ماست بعدم دنبال زندگی خودشه..

چشمان تو آفریقاست.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سر همین موضوع ی جمله ک گفتم بقیه بهم حمله کردن که پسر دوست داره به شما چه . نظری راجب جنسیت ندارم👀

👏👏👏

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

پرن تو این سایت زنایی که دنبال پسرن و رژیم میگیرن بچشون پسر بشه هه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه باید خوب باشه سالم و صالح باشه دختر و پسرش فرقی نداره اگه بد باشه دختر باشه یجور دق میده آدمو پسر هم باشه یجور اذیت میکنه پدر مادر رو 

بچه باید خوب و دلسوز و قدردان باشه همین فقط 

دختر داشتن لیاقت میخواد ما خاندانی شانس عظیمی نداشتیم آخر دختر دست کی بسپری که خیالت راحت باشه من سر همین دختر دوست ندارم وگرنه اگر خدا تضمین شانس و اقبال بده میمیرم برا دختر 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بله جاری من اگه صدتا پسر داشته باشه دوست داره صدو یکمیشم باز پسر بشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

تبعیض جنسیتی در هر صورت منسوخه .نه دختر به پسر برتری نه پسر به دختر 

حالا اینکه شخصی پسر دوست داره یا دختر مشکلی نیست درواقع تفاوت سلیقه هست اما بعد از تشخیص جنسیت باید هر دو رو به یه اندازه دوست داشته باشیم 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2706