2752
2739
عنوان

خانومای گل کسی هست خودش یا اطرافیانش دانشگاه فلسفه خوانده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 26 پست
سلام عزیزم بله .کارشناسیم فلسفه اسلامی بودم . الان ارشد فلسفه غرب دانشگاه تهرانم. من معتقدم برعکس ...

بله منم به خاطر همین چیزاش دوست دارم، فهمیدن فلسفه و بحث های فلسغی واقعا شیرین و البته سخته

بعد ببخشید در چه حدود رتبه ای باید داشته باشیم تا بشه تو بهترین دانشگاه های فلسفه اینجا درس خواند؟ 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
برای کسی که علاقه ندارن خسته کننده که هیچ ضجراوره.ولی کسی که عاشق باشه نه

نمیدونم والا هرکس به علاقشه 

منم نظرم بد بود درسته 

بیشتر به عشقیه که ادم به یه رشته ای داره نه به سختو اسون بودنش

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله منم به خاطر همین چیزاش دوست دارم، فهمیدن فلسفه و بحث های فلسغی واقعا شیرین و البته سخته بعد ببخ ...

من رتبه برتر شده بودم ولی

فلسفه خوشبختانه  جزو رشته های پرطرفدار نیس. فک کنم با رتبه ۱۰۰۰اینام  راحت بتونی قبول سی.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
من رتبه برتر شده بودم ولی فلسفه خوشبختانه  جزو رشته های پرطرفدار نیس. فک کنم با رتبه ۱۰۰۰اینام ...

چقدر خوب

ببخشید ک من اینقدر سوال می کنم

ب عنوان آخرین سوالم ازتون،چی کار کنم تو این درسا خیلی قوی شم؟ من الان دهمم ولی می خوام از الان روی کنکور و درسم سرمایه گذاری کنم

تست های منطق رو نمی تونم خوب بزنم

ب نظرتون چی کار کنم ک تو درس فلسفه و منطق قوی بشم؟ 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
2731
چقدر خوب ببخشید ک من اینقدر سوال می کنم ب عنوان آخرین سوالم ازتون،چی کار کنم تو این درسا خیلی قوی ...

این چه حرفیه عزیزم هروقت سوال داشتی بپرس.خوشحال میشم کمکی کرده باشم.

به نظرم تو منطق با تمرین و تست زنی ازکتابای مختلف میتونی قوی شی 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
این چه حرفیه عزیزم هروقت سوال داشتی بپرس.خوشحال میشم کمکی کرده باشم. به نظرم تو منطق با تمرین و تست ...

یه دنیا ازت ممنونم که جواب سوالاتمو دادی💛💛💛

من به این رشته علاقه دارم و فعلن دارم درباره اش تحقیق می کنم، امیدوارم اگه خیر و صلاحم هست این رشته قبول بشم

بازم خیلی ممنونم دوست عزیز♥️

امیدوارم ک موفق و سلامت باشید✨🌷

یه دنیا ازت ممنونم که جواب سوالاتمو دادی💛💛💛 من به این رشته علاقه دارم و فعلن دارم درباره اش تحقی ...

فدات مهربونمممم.

امیدوارم اگه به صلاحته حتما وارد این رشته شی و یک عمر با نگاه زیبا و متفاوتی که فلسفه بهت میده زندگی کنی و لذت ببری

فدات مهربونمممم. امیدوارم اگه به صلاحته حتما وارد این رشته شی و یک عمر با نگاه زیبا و متفاوتی که فل ...

عزیز دلمی

خیلی ممنونم 

😃🙏🏻✨💛💛💛

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5644832/تاپیک-کتاب-و-کتابخوانی

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5644832/تاپیک-کتاب-و-کتابخوانی

خیلی ممنونم عزیزم

تایپیکت رو قبلا دیدم

زخیره اش کردم تو وقتای ازادم می خونم

مرسی💛

خیلی ممنونم عزیزم تایپیکت رو قبلا دیدم زخیره اش کردم تو وقتای ازادم می خونم مرسی💛

دیدم تاپیک زدی واس کتاب بعدش قفل بود اونجا بزارم لینکو دیگ اینجا گزاشتم/

خواهش وظیفس/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
دیدم تاپیک زدی واس کتاب بعدش قفل بود اونجا بزارم لینکو دیگ اینجا گزاشتم/ خواهش وظیفس/

عزیز دلمی

ممنونم، متوجه شدم، ن گلم لطفه

💛💛