2733
2734
عنوان

یه لحظه بیایین

205 بازدید | 22 پست

دوستان من یه جاری پررو دارم هروقت زنگ میزنه احوالپرسی میخواد بگه شوهرت خوبه یا به شوهرت سلام برسون میگه پسر بزرگت خوبه به پسر بزرگت سلام برسون به نظرتون ایندفعه چه جواب دندون شکنی بدم😐😐

یه لحظه تموم شدبای🙌

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

جواب خاصی نداره ولی رک بگو لطفا این حرف بیمعنیو تکرار نکن دیگه زیاد خوشم نمیاد مرسی اه

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2738

بخند بگو چه چندش حرف میزنی

پسر بزرگ چیه منظورت عشق دلمه؟

باور کنن تا ما تحتش میسوزه

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
تازه بعضی موقع ها میگه شیرشو دادی😐

چقد جاری چندش و مضخرفی داری😐

با اینجور ادما زیاد صمیمی نشو ..سنگین رفتار کنی ی خودشون اجازه نمیدن انقد چرت و پرت بارت کنن

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
بای🙂

عزیزم، به جای اینکه اینجا تاپیک بزنی، تو گوگل یه جستجو ساده بزنی، خودت زودتر مشکلت رو برطرف میکنی

اون خطایی که داده، یا مشکل از اتصال اینترنت هست، قطع و وصل زیاد داری، یا اینکه فضای کافی رو سیستم نداری

فایل و برنامه هایی که زیاد ازشون استفاده نمی کنی رو پاکشون کن

😐😐😐

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2706