2733
2734

من یه دختر هجده سالم دوساله عقدم شوهرم 28سالشه پارسال یه بدهی اورد حدود چهارصد میل الانم هنوز عروسی نکردیم 200میل مونده هی میگه نگران نباش حل میشه خونوادش از خودشون یه قرون مایه نزاشتن ولی مادر من 20میل یادگار پدرمو فروخت داد به نامزدم الان یه ساله که گفته درست میشه و هیچی درست نشده  خیلی بحث و دعوا بین هممون هم خانواده اون هم ما و اونا پیش اومد و هر دفعه گفتم میخام تلاق بگیرم شوهرم اصلا اهمیت نداد و فقط گفت خودتم جربدی تلاقت نمیدم پس برو خودتو جربده منم یه نوجونم و هجدهم شوهرمو خیلی دوسش دارم ولی از درون دلم پیره قلبم گرفته جلو دستو پامو گرفته نه فکرش می‌زاره درس بخونم نه کاری دارم که مشغول شم نه میتونم انجام بدم چون اون دوست نداره خوبم نیست بدون اطلاعش کاری کنم میترسم . هربار همسرم یه بحثی میشه اصلا نسبت بهم بی تفاوته الانم یه جای دور حدوده نیم ساعت فاصله مکانی داریم کار می‌کنه منم بدجوری افسردگی گرفتم رفته فکر خودشه منم براش مهم نیستم انگار میگم من چه گناهی کردم که این وضعمه میگه باید همینطوری باشه که یاد بگیری دوست داشتن و گوشی مادرم دستشه اونم با مادرم لجه منم نمیخام که بین این دوتا بیشتر این خراب شه . اونم گوشی و نمی‌ده میگه این وسط من دوبار ضرر گوشی کردم بخاطر مادرت یبارم مامانت ضرر کنه . اسرار کردم یهو گفت الان گوشی و میزنم میترکونمش راحت شی الانم سه روزه ازش خبری نیست منم به شدت حالم گرفته راستش تازه اشتی کرده بودیم و بعد یک ماه که اونم من رفته بودم طرفش . الانم احساس بدی دارم احساس میکنم جونیم به فنا رفته و هیچ‌کار مفیدی نکردم ولی از یه طرفم عاشقشم و دیوانش ولی احساسم میگه یه چیزی این وسط درست نیست اینکه چرا اون انقدر براش بی اهمیتم درحالی که میگه عاشقانه 

خداییی هیچی از دخترای دیگه کم ندارم قلبم گرفته فقط منزوی شدم همش تو گوشیم و طبق معمول اون نیست دارم دیونه میشم تو این یه سال هرصبح ارزو میکنم چشمام باز نشه دیگه بیدار نشم زندگیم واقعا رو هواس.خیلی تلاش کردم فراموشش کنم ولی نشد خودم پدرمو از دست دادم بد وضعیه نمیدونم باید چه غلطی کنم 

میشه بپرسم چهارصد میلیون بدهی سرچی بود؟

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم هنوز اول راهی جوونتو بردار و ب زندگیت برس

درستو بخون و پیشرفت کن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731

سنت کمه بیخیالشو

فوفش ی گوشی رفته و ۲۰ تومن پول ک فدای سرت

از الان اینجوری شرو کنی فک میکنی اخرش چی میشه؟

فک میکنی درست بشوعه؟

اگ امیدی ب درست شدنش داری ادامه بده

اگ نداری الان تموم کن ن چن سال دیگ با یکی دوتا بچه

ب حودت اهمیت بده وقتی خودت ب خودت اهمیت نمیدی از بقیه چ توقعی داری؟

فک کنم سال کنکورتم هس هدفتو مشخص کنو بشین بخون خودتو بکش بالا اینم ولش کن سنت کمه بدن این عشق و عاشقیتو یادت میره

ولتم نمیکنع بش اهمیت نده کار خودتو کن وقتی موفق بشی چ این چ صدتا بهتر از این میان سراغت

حودتو ضعیف جلوه نده

گلم تنها حرفی که میتونم بهت بزنم اینه که با کسی زندگی کن که بهت آرامش بده نه تنش.

تو فقط مادرتو داری، پس نزار به مادرت بی احترامی کنه

به مامانت تمام جریان را بگو. طلاقتو بگیر زندگی جدیدتو شروع کن.

به پای کسی نمون که با این همه بدهی چیزی برای خرج کردن واسه تو نداره. 

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن
2738
اره راستش تو سایت شرط بندی از دست داده😔

خب تو از کسی که قمار کرده چه توقعی داری؟

فردا سر زن و بچشم شرط میبنده.

خانوادت با چه اعتمادی تورا دادن دست این؟؟؟؟

خواهرانه بهت میگم گلم خودتو نجات بده، تو قوی هستی. 

سنت کمه بیخیالشو فوفش ی گوشی رفته و ۲۰ تومن پول ک فدای سرت از الان اینجوری شرو کنی فک میکنی اخرش چ ...

بدطوری روحیمو باختم ازهمه جا راهمو بسته تا حالا بخاطر علاقم پاش موندم خداییی  انقدر که من دوسش داشتم فکر نمیکنم مادرش پسرش و دوست داشته باشه میدونی من دختر خیلی مغروری بودم به هیچکس بها نمی‌دادم رسما خدا اینو گذاشته تو زندگیم که اینطوری مثل احمقا آویزونش شم . دلم براخودم میسوزه میدونی از روزی میترسم که تا پای اخرین امضا تلاقم برم ولی دلم نیاد دستام بلرزه پاهام سست شده نکنم امضا چون نمیخام خوانوادم بیشتر این داغون شن 

اون اشغال اول عاشقم کرد ولی الان به چپشم نیست . باکرگیمم از دست دادم دیگه ذهنم نمی‌کشه همین که خودمو بکشم بسته واقعا صدبار خواستم خودمو بکشم دلم برای مادرم سوخت

گلم تنها حرفی که میتونم بهت بزنم اینه که با کسی زندگی کن که بهت آرامش بده نه تنش. تو فقط مادرتو دار ...

میدونی یه حسی بهم القا می‌کنه که باور به خودمو از دست دادم انگار عقیده و تفکر اون درسته من و به یه مرده متحرک تبدیل کرده خدا لعنتش کنه همش احساس میکنم اون راست میگه و خودمو نادیده میگیرم 

اتفاقیه ک افتاده

سعی کن تا دیر نشده خودتو نجات بدی

ب خودت ارزش بده اخه اخرش ک چی؟

فکر میکنی چنین زندگیی چن سال طول میکشه؟

اخرش جدا میشی الان ک وقت پیشرفتته رو از دس نده

چند سال دیگ حسرت این سنتو میخوری و میگی چقدر خر بودم

اصلن ارزششو نداش

درستو بخون ب ی جایی برس تا خانوادتم سربلند کنی

با نشستن و غصه خوردن چی حل میشه؟

یه طوری این دوسال و گذروندم باهاش که همش خاطره هست یعنی یه عالمه خاطره دارم که یاد تک تکشون داره آبم می‌کنه باید بیگم عین این دوسال رو همه روز و شبش و باهم خاطره داریم  اینا داره میسوزونم از ریشه دارم اتیش میگیرم و الان دچار مشکلات روحی هم شدم خودمو باختم دست و پام بستس نه میتونم ولش کنم نه میتونم ادامه بدم یعنی حتی خودکشی هم جواب نمیده 

اتفاقیه ک افتاده سعی کن تا دیر نشده خودتو نجات بدی ب خودت ارزش بده اخه اخرش ک چی؟ فکر میکنی چنین ...

سه بار تا الان رفتم پیش وکیل ولی این قلب کوفتیم نزاشت عاقبت یه کلت بر میدارم هم خودمو هم قلبمو سوراخ میکنم

2706